Ferma Drobiu Dariusz i Paweł Ptaszek

Produkcja i sprzedaż jaj konsumpcyjnych.

Jaja
32-731 Żegocina 98 małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Ferma Drobiu Dariusz i Paweł Ptaszek

Informacje

Opis działalności
Ferma Drobiu prowadzona przez Dariusza i Pawła Ptaszka znajduje się w Żegocinie, na terenie województwa małopolskiego. Ferma zajmuje się detaliczną oraz hurtową sprzedażą jajek różnych rozmiarów. Jajka pochodzą od kur z wolnego wybiegu. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Ferma Drobiu z Żegociny oferuje Państwu sprzedaż jajek, które spełniają wszystkie aktualne przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności, zarówno w kraju, jak i w Unii Europejskiej. Jajka są czyste i dokładnie zabezpieczone. Jajka można kupić w rozmiarze S, M i XL. Ferma sprzedaje świeże jajka Klientom indywidualnym, a także sklepom, czy innym producentom. Ferma dostarcza:
- jaja kurze,
- jaja przepiórcze.
- przepiórki.

Na fermie każda z kur i przepiórek ma swobodny dostęp do terenu, na którym może się przechadzać. Odpowiednie traktowanie zwierząt hodowlanych wraz z dopasowaną dietą do ich potrzeb, znacznie wpływa na jakość znoszonych jajek.

Firma udostępnia także opakowania do jaj w najróżniejszych wielkościach.

Klientom szczególnie poleca się jajka przepiórcze, ponieważ są nieszkodliwe dla osób, które nie pomogą spożywać białka znajdującego się w jajach kurzych. Jaja przepiórcze zawierają łatwo przyswajalne biało, a także aminokwasy egzogenne. Nie zawierają natomiast niezdrowego cholesterolu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Fermy Drobiu w Żegocinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, bocheński, brzeski, limanowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, proszowicki, tarnowski, Tarnów, wadowicki, wielicki

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
R
Rlonik555
Pyszne jajka w niskiej cenie i miła obsługa.
K
Kuba
Świetna ferma, która ma jajka oraz mnóstwo opakowań dla Klientów hurtowych.
D
Duuszek199
Polecam tę firmę, ponieważ mają bardzo dobre jajka przepiórcze. Smaczne, świeże i w dobrej cenie.
K
Kazik
Mają bardzo dobre ceny za hurtową ilość sprzedawanych jaj. Jajka są zawsze zabezpieczone. Firma nie oszukuje i nie sprzedaje pękniętych jajek. Warto z nimi współpracować.
S
Sylwia
Polecam! Zawsze kupowałam od nich jajka. Były świeżutkie, zdrowe i bardzo smaczne. Idealne na pieczenia ciast, czy do obiadów. Można z nich było zrobić też dobrą sałatkę. Cena zawsze była przystępna, a właściciel miły.