Marek Kania Specjalistyczny gabinet lekarski

Profilaktyka chorób wewnętrznych

Interniści
ul. Bernardyńska 6, 32-700 Bochnia małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 612 46 55
Email
Marek Kania Specjalistyczny gabinet lekarski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Marek Kania i jestem lekarzem internistą. Od 1994 roku prowadzę własny gabinet. Udzielam pomocy w zakresie diagnostyki chorób wewnętrznych. Siedziba mojej działalności mieści się w Bochni, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Gabinet lekarski zajmuje się kompleksową diagnostyką i profilaktyką medyczną z obszaru chorób narządów wewnętrznych dotykających osoby dorosłe. Dział interny obejmuje szeroki zakres zaburzeń, począwszy od chorób płuc, poprzez schorzenia układu sercowo-naczyniowego, po dolegliwości układu pokarmowego. Lekarz ogólny pomaga w przypadkach związanych z krążeniem oraz schorzeniami układu oddechowego, mięśniowego, kostno-stawowego i pokarmowego.

Do podstawowych czynności należy wykonywanie badania EKG, dzięki któremu możliwe jest diagnozowanie chorób mięśnia sercowego. Lekarz rodzinny udziela porad lekarskich, wystawia recepty oraz w razie konieczności wystawia zwolnienia lekarskie, skierowania na dalsze badania lub rehabilitacje oraz profilaktyczne badania krwi, lub moczu.

Więcej informacji otrzymają Państwo poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy medycznej gabinetu lekarskiego Marka Kani.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń