Centrum Obróbki Szkła

Najwyższej klasy wyroby szklane dla budownictwa

Szkło budowlane
ul. Goczałkowskich 48, 32-700 Bochnia małopolskie
Poniedziałek 6:00 - 16:00
Wtorek 6:00 - 16:00
Środa 6:00 - 16:00
Czwartek 6:00 - 16:00
Piątek 6:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Centrum Obróbki Szkła
ul. Goczałkowskich 48, 32-700 Bochnia małopolskie
Telefon
Centrum Obróbki Szkła

Informacje

Opis działalności firmy Centrum Obróbki Szkła w Bochnia
Centrum Obróbki Szkła znajduje się w Bochni, w województwie małopolskim. Firma od połowy lat 80. ubiegłego wieku oferuje produkcję elementów szklanych i ich montaż. Zajmuje się realizowaniem nawet najbardziej skomplikowanych zleceń dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.
Produkty i usługi
Szkło wysokiej jakości w rękach pracowników Centrum Obróbki Szkła zamienia się w wytrzymałe, użyteczne i estetyczne elementy wykończeniowe. Firma produkuje szkło przy pomocy specjalistycznych maszyn. Jest w stanie ciąć, kleić, nawiercać, piaskować i laminować szkło tradycyjne i kolorowe. Na życzenie klientów produkowane są elementy szklane ze szkła hartowanego i szkła bezpiecznego. Przeznaczone są do użytku wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz budynków. Kompleksowa oferta obejmuje pomiary, produkcję, transport i montaż.

Centrum Obróbki Szkła m.in. dostarcza elementy szklane do przeszkleń wielkoformatowych. Montowane są one w domach, biurach, loftach, a także galeriach handlowych. W zakładzie powstają również szklane meble, gabloty, przeszklenia do urządzeń chłodniczych oraz witryny. Klienci mogą również zamówić kabiny prysznicowe, parawany nawannowe i zabudowy szklane. W tym ostatnim przypadku chodzi m.in. o ścianki działowe wraz ze szklanymi drzwiami. Centrum Obróbki Szkła oferuje również balustrady szklane wewnętrzne i zewnętrzne, poręcze do schodów, a także:
-schody szklane,
-panele szklane z grafikami,
-fasady szklane.

Panele szklane z grafikami sprawdzają się doskonale jako alternatywa dla płytek w kuchniach i łazienkach. Można też zamówić szklane wypełnienia do mebli.

Dodatkowo w zakładzie oprawiane są w drewniane ramy obrazy, grafiki i lustra.

By dowiedzieć się więcej o produkowanych przez Centrum Obróbki Szkła wyrobach, w tym o cenach i terminach realizacji najlepiej zadzwonić pod podany numer telefonu albo napisać e-maila.

Zasięg działania
Firma Centrum Obróbki Szkła z lokalizacji: Bochnia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń