Kancelaria Komornicza Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Bochni Dawid Szewczyk

Windykacja należności i inne usługi komornicze

Windykacja długów i należności
ul. Kościuszki 1/7, 32-700 Bochnia małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 300 03 70
Komornik
534905054
Kancelaria Komornicza Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Bochni Dawid Szewczyk

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bochni, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Dawid Szewczyk, a my zajmujemy się świadczeniem usług komorniczych w najbardziej efektywny sposób.
Produkty i usługi
Dzięki sporemu doświadczeniu w świadczeniu usług komorniczych, możemy sumiennie i precyzyjnie realizować wszystkie powierzone nam zlecenia. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami oraz posiadamy dostęp do różnych systemów w dziedzinie komornictwa, co tylko zwiększa naszą wiarygodność.

Zajmujemy się przede wszystkim windykacją różnego rodzaju należności, przeprowadzaniem eksmisji, roszczeń finansowych oraz ściąganie alimentów. Posiadamy dostęp do takich systemów jak Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, Elektroniczne Księgi Wieczyste czy Elektroniczny Urząd Podawczy ZUS.

Dysponujemy również wieloma innymi systemami, jak na przykład Elektroniczne Postępowanie Upominawcze. Pozwala ono nam na uzyskanie nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym, gdzie możliwe jest złożenie wniosku egzekucyjnego w formie elektronicznej.

Posiadamy również dostęp do Krajowej Izby Rozliczeniowej, za której pomocą ustalamy, czy dłużnik posiada jakieś rachunki bankowe. Obecnie rozwiązanie to obejmuje 23 banki typu ING Bank Śląski, PKO BP, Alior Bank czy wiele innych, a także 133 banki spółdzielcze. Lista ta jest ciągle poszerzana.

Prosimy Państwa o kontakt z Kancelarią Komornika Sądowego w Bochni, w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń