Zakład Produkcji Doświadczalnej Cebea Sp. z o.o.

Agregaty, komory i meble chłodnicze
ul. Krasińskiego 29, 32-700 Bochnia małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(14) 612 24 64

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Zakład Produkcji Doświadczalnej Cebea Sp. z o.o. jest Agregaty, komory i meble chłodnicze. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Bochnia w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (14) 612 24 64 lub mailową: marketing@cebeabochnia.pl
Adres wykonywania działalności przez Zakład Produkcji Doświadczalnej Cebea Sp. z o.o. to ul. Krasińskiego 29, 32-700 Bochnia. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Zakład Produkcji Doświadczalnej Cebea Sp. z o.o., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.