Zakład Produkcji Doświadczalnej Cebea Sp. z o.o.

Meble i urządzenia chłodnicze na sprzedaż

Agregaty, komory i meble chłodnicze
ul. Krasińskiego 29, 32-700 Bochnia małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(14) 612 24 64
Adres korespondencyjny
ul. Krasińskiego 29, 32-700 Bochnia małopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Produkcji Doświadczalnej Cebea znajduje się w Bochni, w województwie małopolskim. Posiadamy ponad 35-letnią tradycję w produkcji urządzeń chłodniczych.
Produkty i usługi
Na rynku działamy jako producent urządzeń chłodniczych. Nasze produkty zapewniają odpowiednie warunki przechowywania mrożonek i napojów, a także wyrobów mięsno-wędliniarskich, cukierniczych, nabiałowych, warzywniczych oraz piekarniczych. Oferowany przez nas asortyment jest coraz częściej wykorzystywany jako wyposażenie sklepów spożywczych, co jest spowodowane bardzo dobrym parametrom technicznym, a także trwałości. Ponadto estetyczny wygląd i precyzyjne wykonanie decydują o tym, że meble chłodnicze, które oferujemy służą jako wyposażenie gastronomiczne nawet w ekskluzywnych restauracjach, kawiarniach czy stylowych cukierniach.

Regały chłodnicze wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości materiały, bo chcemy, by służyły Państwu przez długi czas. Natomiast szafy chłodnicze mamy w wielu praktycznych modelach, które można idealnie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy szeroki wybór mebli chłodniczych, różnych pod względem zastosowania, kolorystyki i wymiarów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zakładu Produkcji Doświadczalnej Cebea.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń