GM Design Mateusz Gierczak

Urządzenia i maszyny przemysłowe
32-709 Grobla 74 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 585 897
Adres korespondencyjny
32-709 Grobla 74 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w produkcji podajników wibracyjnych. - projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju maszyny montażowe, montażowo-kontrolne, kontrolne i badawcze.
Produkty i usługi
Doświadczenie w zachodnich firmach oraz współpraca z licznymi renomowanymi koncernami poparły decyzję rozpoczęcia działalności w obszarze projektowania i budowy maszyn.
Jedną z ważnych dziedzin działalności naszej firmy jest produkcja kompletnych systemów automatycznego podawania i orientacji część składające się zazwyczaj z zasypnika, podajnika cylindrycznego, podajnika liniowego i separatora części. Produkowane podajniki wibracyjne są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Nasza oferta zawiera również, projektowanie linii montażowych, maszyn i urządzeń montażowo kontrolnych, znakujących (lasery). Wszystkie nasze urządzenia są projektowane zgodnie z aktualnymi standardami bezpieczeństwa zawartymi odpowiednich dyrektywach.
Przy projektowaniu maszyn i stanowisk produkcyjnych, współpracujemy z klientem w obszarze ustalania procesu produkcyjnego, ergonomii, bezpieczeństwa, optymalizacji miejsca pracy poprzez analizę MTM oraz minimalizacji czasu przezbrojenia.
Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych:
- motoryzacja,
- elektroniczna i elektrotechniczna,
- HVAC
- budowa maszyn,
- AGD
- i innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń