Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Damian Wojas

Wylewki maszynowe betonowe i cementowe

Posadzki przemysłowe
32-740 Kobylec 55 małopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Damian Wojas

Informacje

Opis działalności
Nasza firma handlowo-usługowo-transportowa mieści się w Kobylcu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się wykonawstwem wylewek maszynowych. Właścicielem jest Damian Wojas. Zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji.
Produkty i usługi
Od ponad 20 lat zajmujemy się posadzkarstwem. Swoje usługi świadczymy wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba.

Wykonujemy wylewki maszynowe, będące jedną z najefektywniejszych i najtańszych sposobów wykończenia podłogi w stanie surowym budynku. Proponujemy zarówno wylewki betonowe, jak i żelbetowe. Następnie, po udanym wylaniu, posłużymy się mixokretem. To urządzenie pozwoli nam wyrównać wszelkie nieprawidłowości, a tym samym precyzyjnie przygotować posadzkę np. pod zabudowę drewnianymi deskami, lub innym rodzajem podłóg.


Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz kompetentnej kadrze pracowniczej, nasze usługi zdobywają coraz większe uznanie. Dzięki renomie swoje usługi wykonywaliśmy już w obiektach takich jak Szpital im. Stefana Żeromskiego (Kraków), Szpital Uniwersytecki przy ul. Kopernika Mikołaja (Kraków), Państwowe Muzeum Auschwitz Birkenau (Oświęcim), Hotel SHERATON (Kraków), Muzeum Narodowe (Kraków), Sukiennice (Kraków), Centrum Handlowe Kazimierz (Kraków), Hotel CARMEL (Kraków) czy też Szpital im. Ludwika Rydygiera (Kraków).

Gwarantujemy terminową realizacji usług, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
T
Tereska_koc
Wylewki betonowe wykonują tak, jak nigdy bym się tego nie spodziewał w tak atrakcyjnej cenie. Jestem naprawdę miło zaskoczony.
L
Lukian289
Polecam. Profesjonalna firma posadzkarska.
K
Kabehul88
Usługi posadzkarskie w najlepszym wydaniu! Jak tylko przystąpili do pracy, wiedziałem, że mają doświadczenie!
V
Veseku
W atrakcyjnej cenie zajęli się wykonaniem wylewek we wskazanym przeze mnie miejscu. Bardzo odpowiedzialnie podeszli do tematu, za co serdecznie dziękuję.
S
SycosiQ
Serdecznie polecam. Wylewki maszynowe zrobione zgodne ze zleceniem, we wskazanym miejscu i terminie.