Partner Paweł Karteczka

Profesjonalne instalacje grzewcze

Budowa i wykończenia pod klucz
32-722 Królówka 254 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
788 469 702
Adres korespondencyjny
32-722 Królówka 254 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Partner znajduje się w miejscowości Królówka, w województwie małopolskim. Właścicielem jest Paweł Karteczka. Zajmujemy się instalacjami grzewczymi.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Partner zostało założone w 2019 r. i z dnia na dzień dynamiczniej się rozwija. Charakteryzuje nas kompleksowa obsługa klienta, polegająca na zapoznaniu się z jego potrzebami i przedstawieniu rozwiązań, które będą dla niego najkorzystniejsze.
Wykonywane przez nas instalacje oparte są na urządzeniach i materiałach sprawdzonych, renomowanych producentów, na które udzielamy gwarancji. Przedsiębiorstwo "Partner" Paweł Karteczka zajmuje się wykonywaniem instalacji grzewczej, rekuperacji oraz jest autoryzowanym instalatorem i serwisem

W naszej ofercie znajdują się także usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. Klienci, którzy nam zaufali mają zapewnioną stabilizację oraz bezpieczeństwo pod względem rachunkowym i mogą skoncentrować się na pozostałych aspektach prowadzenia działalności oraz wsparcie.

Zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń