Marcin Korbel KOR-MELB

Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie

Meble na zamówienie
32-700 Pogwizdów 187 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marcin Korbel KOR-MELB

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Kor-Melb ma swoją siedzibę w Pogwizdowie, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Marcin Korbel.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach stolarskich, zajmujemy się produkcją mebli na indywidualne zamówienie. Tworzymy meble, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i niebanalnym wyglądem. Wykonamy dla Państwa meble na dokładny wymiar, zgodnie z Państwa oczekiwaniami - tworzymy zarówno meble klasyczne, jak i nowoczesne. Są to między innymi:
- meble pokojowe,
- meble kuchenne,
- meble do łazienki,
- meble do salonu,
- meble do przedpokoju,
- garderoby.

Wykonamy wszelkie szafy wnękowe, komody, biurka, szafki, stoliki czy łóżka. Zajmujemy się także produkcją drzwi przesuwnych oraz drzwi szklonych. Tworzymy meble z płyt wiórowych laminowanych, płyt wiórowych oklejonych fornirem, płyt MDF i litego drewna. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów by mieć pewność, że posłużą Państwu przez długie lata.

Zapewniamy terminową i fachową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Chętnie doradzimy przy wyborze rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w Państwa wnętrzu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń