"Perfekt" S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Legionów Piłsudskiego 23A, 32-800 Brzesko małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)
NIP
8691945456
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Perfekt" S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek jest Sprzątanie wnętrz i mycie okien. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Brzesko w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 601 811...
Adres wykonywania działalności przez "Perfekt" S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek to ul. Legionów Piłsudskiego 23A, 32-800 Brzesko. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Perfekt" S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.