Elvert Urządzenia dźwigowe, windy

Dźwigi towarowe i osobowe

Windy i urządzenia dźwigowe
pl. Żwirki i Wigury 3, 32-800 Brzesko małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
601 546 068
Adres korespondencyjny
pl. Żwirki i Wigury 3, 32-800 Brzesko małopolskie

Informacje

Opis działalności
Elvert to firma zlokalizowana w miejscowości Brzesko, na terenie województwa małopolskiego. Na rynku jesteśmy obecni już od 21 lat. Właścicielami są: Tadeusz i Wiesław Batko.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i montaż wind różnego rodzaju. Z całą pewnością, są to urządzenia, które pomogą Państwu w codziennym funkcjonowaniu. Ułatwią wchodzenie na wysokie piętra i pomogą w dostępności osobom niepełnosprawnym. Wiemy, jak ważne są windy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Oferta firmy Elvert to:

- dźwigi osobowe;
- dźwigi towarowe;
- dźwigi towarowe małe (gastronomiczne);
- platformy dla osób niepełnosprawnych.

Wśród platform wyróżniamy: podnośniki, platformy schodowe oraz krzesełka. Ponadto w asortymencie mamy także schody ruchome, które są idealnym zamiennikiem wind w niektórych sytuacjach. Zajmujemy się świadczeniem usług dowozu i montażu naszych dźwigów. Poza tym projektujemy i remontujemy nasze produkty.

Specjalnie dla Naszych Klientów świadczymy usługi doradcze. Zarówno w kwestii modelu dźwigu, jak i w sprawach technicznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jacek
Korzystałem z ich usług są profesjonalistami godnymi polecenia jestem bardzo zadowlony z wykonanych prac i będę nadal korzystał z usług w firmie Elvert!!