Specjalistyczny Gabinet Lekarski Dermatologii i Wenerologii Małgorzata Kalicka-Dudzik

Dermatolodzy
pl. Kazimierza Wielkiego 3, 32-800 Brzesko małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Telefon
660 450 553

Informacje

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Dermatologii i Wenerologii Małgorzata Kalicka-Dudzik działa w branży Dermatolodzy. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Brzesko.
Pracownicy Specjalistyczny Gabinet Lekarski Dermatologii i Wenerologii Małgorzata Kalicka-Dudzik udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: m.dudzik@interia.eu lub telefon: 660 450 553
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Specjalistyczny Gabinet Lekarski Dermatologii i Wenerologii Małgorzata Kalicka-Dudzik. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:pl. Kazimierza Wielkiego 3, 32-800 Brzesko.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 49.97005N, 20.60742E. [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Specjalistyczny Gabinet Lekarski Dermatologii i Wenerologii Małgorzata Kalicka-Dudzik w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.