Stalmix Stanisław Fuczek

Skup złomu, metali kolorowych oraz złomu

Złom i surowce wtórne
ul. Przemysłowa 6, 32-800 Brzesko małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stalmix Stanisław Fuczek

Informacje

Opis działalności
Stalmix zajmuje się skupem i sprzedażą złomu oraz metali kolorowych. Skupuje także akumulatory. Działa na terenie Brzeska w województwie małopolskim już od 2001 roku, a założycielem jest Stanisław Fuczek. Założyciel zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
Stalmix zajmuje się skupem i sprzedażą wielu surowców wtórnych. Skupuje złom stalowy, żeliwny oraz żelazostopy. Firma działa prężnie na polskim rynku już od niemal dwóch dekad. W ofercie skupu znajdują się także metale kolorowe takie jak miedź, mosiądz, brąz, cynk, nikiel czy cyna. Firma przyjmuje także aluminium m.in. w postaci puszek.

Jako skup surowców wtórnych, Stalmix przyczynia się do globalnej walki z ociepleniem klimatu. Recykling to nie tylko moda, ale też przede wszystkim sposób na wtórne wykorzystanie materiałów nieodnawialnych, które wykorzystane zostały do produkcji różnego rodzaju dóbr. Wybierając ofertę firmy Stalmix mają Państwo pewność, że otrzymają najlepszą ofertę.

Firma skupuje także:

- stale stopowe,
- stal kwasoodporną,
- stal nierdzewną,
- blachę,
- żeliwo.

Stalmix oferuje również skup akumulatorów oraz chłodnic.

Skorzystanie z usług skupu złomu jest oszczędnym i praktycznym rozwiązaniem, które również jest przyjazne dla środowiska. Stalmix gwarantuje elastyczność usług oraz gotówkę od ręki.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą warto skontaktować się telefoniczne z firmą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, proszowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń