Stalmix Stanisław Fuczek

Skup złomu, metali kolorowych oraz złomu

Złom i surowce wtórne
ul. Przemysłowa 6, 32-800 Brzesko małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Stalmix Stanisław Fuczek
ul. Przemysłowa 6, 32-800 Brzesko małopolskie
Telefon
Stalmix Stanisław Fuczek

Informacje

Opis działalności firmy Stalmix Stanisław Fuczek w Brzesko
Stalmix zajmuje się skupem i sprzedażą złomu oraz metali kolorowych. Skupuje także akumulatory. Działa na terenie Brzeska w województwie małopolskim już od 2001 roku, a założycielem jest Stanisław Fuczek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
Czym zajmuje się firma Stalmix?
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się skupem i sprzedażą wielu surowców wtórnych. Złom w postaci różnych fragmentów metali można z powodzeniem poddać odzyskowi i ponownie wykorzystać. Interesuje nas miedź, mosiądz, brąz, cynk, nikiel czy cyna w dowolnej postaci. Z pewnością odkupimy także aluminium między innymi w postaci puszek.

Czym może pochwalić się firma Stalmix?
Jako skup surowców wtórnych, Stalmix przyczynia się do globalnej walki z ociepleniem klimatu. Recykling to nie tylko moda, ale też przede wszystkim sposób na wtórne wykorzystanie materiałów nieodnawialnych, które wykorzystane zostały do produkcji różnego rodzaju dóbr. Wybierając ofertę firmy Stalmix mają Państwo pewność, że otrzymają najlepszą ofertę, a wszelkie z procedur związanych z zagospodarowaniem odpadów zostaną spełnione.

Czym jeszcze wyróżnia się oferta firmy Stalmix?
Oprócz skupu wyżej wymienionych materiałów, przyjmujemy także przetworzone materiały w postaci stali stopowej, kwasoodpornej, nierdzewnej, blachy czy też żeliwa, akumulatorów oraz chłodnic. Preferujemy praktyczne rozwiązania, dlatego gwarantujemy elastyczność usług oraz gotówkę od ręki.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą warto skontaktować się telefoniczne z firmą.
Zasięg działania
Firma Stalmix Stanisław Fuczek z Brzesko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kdubczyk
Polecam. Są bardzo elastyczni wobec swoich Klientów i zapewniają naprawdę atrakcyjny cennik.