Kama Fhu Katarzyna Piechnik

Skup złomu w najlepszych cenach!

Złom i surowce wtórne
32-800 Brzesko Róg ulic Wiejskiej i Leśnej małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kama Fhu Katarzyna Piechnik

Informacje

Opis działalności
Firma Kama zajmuje się skupem złomu i metali kolorowych. Oferujemy najlepsze ceny w okolicy oraz własny transport. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Brzesko na rogu ulic Wiejskiej i Leśnej.
Produkty i usługi
Firma FHU Kama Katarzyna Piechnik od ponad 10 lat działa na rynku skupu złomu. Usługi świadczymy w sposób profesjonalny, dbając o to, by były one w pełni zgodne z obowiązującymi normami prawnymi w zakresie ochrony środowiska.

W naszej firmie możesz zutylizować m.in. różnego rodzaju kable elektryczne. W skład tego typu odpadów wchodzą m.in. zużyte zasilacze do laptopów czy też przedłużacze. Wszystkie tego typu materiały to tzw. elektrośmieci. Niezwykle ważne jest, by zostały one zutylizowane w sposób, który nie będzie zagrażał środowisku naturalnemu.

Prowadzimy także skup stali narzędziowej, takiej jak siekiery, piły, młotki. Dodatkowo nasz skup złomu stalowego to także utylizacja innych wyrobów wykonanych z tego popularnego materiału – mogą to być np. stare rowery czy zniszczone felgi samochodowe.

Prowadzimy także skup metali kolorowych. Do tego typu wyrobów zaliczane są wszelkiego rodzaju puszki, rury, pręty czy płyty. Nasza oferta obejmuje także skup miedzi – u nas bez przeszkód pozbędziesz się zalegających wyrobów wykonanych z tego kruszcu.

Jeżeli ostatnio wymieniałeś w swoim aucie rozrusznik, alternator lub akumulator, to w naszym zakładzie zutylizujesz również tego typu części zamienne. Niepotrzebnych rzeczy pozbędziesz się w prosty sposób, dbając przy tym o środowisko naturalne.

Firma FHU Kama Katarzyna Piechnik jest sprawdzonym partnerem, u którego mieszkańcy Brzeska i okolic mogą zutylizować wszelkie niepotrzebne odpady. Stary rower? Zużyty kabel do laptopa? Dawno nieużywana i zniszczona piła? Tego wszystkiego pozbędziesz się w naszym zakładzie, mając przy tym pewność, że to, co robisz, jest w pełni zgodne z obowiązującymi normami prawnymi w zakresie ochrony środowiska. Nie czekaj dłużej i już dziś pozbądź się śmieci w jedyny właściwy sposób! Zapraszamy do kontaktu!
Certyfikaty
Posiadamy zezwolenia na transport i recykling.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, tarnowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cynk,
cyna,
rury,