FHU Kama Katarzyna Piechnik

Złom i surowce wtórne
ul. Róg Wiejskiej i Leśnej 32-800 Brzesko małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
513 175 616
Adres korespondencyjny
ul. Róg Wiejskiej i Leśnej 32-800 Brzesko małopolskie

Informacje

Opis działalności
Skup złomu i metali kolorowych Kama. Najlepsze ceny w okolicy. Własny transport.
Produkty i usługi
Firma FHU Kama Katarzyna Piechnik od ponad 10 lat działa na rynku skupu złomu. Usługi świadczymy w sposób profesjonalny, dbając o to, by były one w pełni zgodne z obowiązującymi normami prawnymi w zakresie ochrony środowiska.

W naszej firmie możesz zutylizować m.in. różnego rodzaju kable elektryczne. W skład tego typu odpadów wchodzą m.in. zużyte zasilacze do laptopów czy też przedłużacze. Wszystkie tego typu materiały to tzw. elektrośmieci. Niezwykle ważne jest, by zostały one zutylizowane w sposób, który nie będzie zagrażał środowisku naturalnemu.

Prowadzimy także skup stali narzędziowej, takiej jak siekiery, piły, młotki. Dodatkowo nasz skup złomu stalowego to także utylizacja innych wyrobówwykonanych z tego popularnego materiału – mogą to być np. stare rowery czy zniszczone felgi samochodowe.

Prowadzimy także skup metali kolorowych. Do tego typu wyrobów zaliczane są wszelkiego rodzaju puszki, rury, pręty czy płyty. Nasza oferta obejmuje także skup miedzi – u nas bez przeszkód pozbędziesz się zalegających wyrobów wykonanych z tego kruszcu.

Jeżeli ostatnio wymieniałeś w swoim aucie rozrusznik, alternator lub akumulator, to w naszym zakładzie zutylizujesz również tego typu części zamienne. Niepotrzebnych rzeczy pozbędziesz się w prosty sposób, dbając przy tym o środowisko naturalne.

Firma FHU Kama Katarzyna Piechnik jest sprawdzonym partnerem, u którego mieszkańcy Brzeska i okolic mogą zutylizować wszelkie niepotrzebne odpady. Stary rower? Zużyty kabel do laptopa? Dawno nieużywana i zniszczona piła? Tego wszystkiego pozbędziesz się w naszym zakładzie, mając przy tym pewność, że to, co robisz, jest w pełni zgodne z obowiązującymi normami prawnymi w zakresie ochrony środowiska. Nie czekaj dłużej i już dziś pozbądź się śmieci w jedyny właściwy sposób! Zapraszamy do kontaktu!
Certyfikaty
Posiadamy zezwolenia na transport i recykling.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, Nowy Sącz, proszowicki, Tarnów, wielicki

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
K
zadowolony klient
bardzo miła i profesjonalna obsługa. POLECAM!!! ZAWSZE WYPŁACALNI!!!!