Leszek Szot Instalatorstwo

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji wod-kan, c.o. i gazowych już od 1996 roku!

Budowa i wykończenia pod klucz
32-860 Jurków 322 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Leszek Szot Instalatorstwo

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Usługowo-Handlowym "Szot" działamy już od 1996 roku. Naszym głównym obiektem działalności jesty wykonywanie instalacji wod-kan, c.o. i gazowych. Nasza siedziba znajduje się w Jurkowie na terenie województwa małopolskiego, a założycielem jest Leszek Szot. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Usługowo-Handlowym “Szot” działamy prężnie na polskim rynku już od niemal dwóch i pół dekady. Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o. oraz gazowych. Bardzo ważne jest, aby przy takich instalacjach pracowali fachowcy z wieloma latami doświadczenia. W tym miejscu wchodzimy my. Wybierając nasze usługi, mają Państwa pewność, że instalacje przeprowadzone będą w sposób solidny i trwały, z dużym przywiązaniem do szczegółów - nigdy nie idziemy na skróty, kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo.

Przez pierwsze lata działalności operowaliśmy z garażu domu jednorodzinnego, jednak już od jakiegoś czasu możemy poszczycić się nową, okazałą siedzibą o powierzchni usługowej 550 metrów kwadratowych. Na terenie naszego budynku mieszczą się magazyny, a także sklep, w którym oferujemy szeroki asortyment elektronarzędzi, materiałów i urządzeń instalacyjnych. W naszym asortymencie znajdą się także podstawowe materiały budowlane i metalowe, jak i materiały wykończenia wnętrz.

Dzięki wielu latom doświadczenia i systematycznie poszerzanej ofercie możemy zaoferować naszym klientom takie usługi jak między innymi:

- instalacje centralnego ogrzewania i sieci cieplnych,
- kompleksowe wykonanie kotłowni,
- instalacje podłogowe i ścienne,
- kolektory słoneczne i pompy ciepła,
- sieci wodociągowe wewnętrzne i zewnętrzne
- instalacje kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej
- przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej szczegółów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, krakowski, limanowski, myślenicki, proszowicki, tarnowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń