Nenko Piotr

Oferujemy obsługę imprez firmowych

Taxi
ul. Balińska 2, 32-500 Chrzanów małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Nenko Piotr

Informacje

Opis działalności
Taxi Nenko Piotr to firma znajdująca się w Chrzanowie na terenie województwa małopolskiego. Działalność postała w 2000 roku i zajmuje się przewozem osób.
Produkty i usługi
Oferujemy państwu profesjonalne usługi transportowe. W swojej flocie posiadamy nowe samochody z klimatyzacją, które mogą zmieścić do 8 pasażerów. Posiadamy również foteliki dla dzieci.

Zajmujemy się transportem na lotniska, obsługą imprez firmowych, imprez rodzinnych takich jak wesela, chrzciny czy 18-stki. Zajmujemy się przewozem osób na terenie całej Polski.


Oferujemy:

- transport na lotnisko,

- transport osób na terenie kraju,

- transport pracowników,

- obsługa imprez,

- dowóz osób z lotniska pod wskazany adres.

Dostosowujemy swoją ofertę do potrzeb klientów. Jesteśmy solidni i dbamy o pełen komfort oraz bezpieczeństwo przewożonych pasażerów. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy. Przez wiele lat istnienia w branży zgromadziliśmy liczne grono stałych i zaufanych klientów, co jest najrzetelniejszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej. Siedziba Nenko Piotr Taxi znajduje się w Chrzanowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
chrzanowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mequh
Bardzo dobra i solidna firma. Taksówki zawsze przyjeżdżają punktualnie. Mają dobre ceny.
K
Kinga
Bardzo zetelna obsługa