Budzicz Renata Gabinet Dermatologiczny

Dermatolodzy
ul. Grunwaldzka 2b, 32-500 Chrzanów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Firma Budzicz Renata Gabinet Dermatologiczny z siedzibą w miejscowości Chrzanów świadczy swoje usługi w branży Dermatolodzy.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Budzicz Renata Gabinet Dermatologiczny poprzez email: dermatologia@budzicz.pl lub telefon: 512 352 683 .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Budzicz Renata Gabinet Dermatologiczny. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Grunwaldzka 2b, 32-500 Chrzanów.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.14025N, 19.40049E. [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Budzicz Renata Gabinet Dermatologiczny, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
G
Gabrysia
Zgadzam się z poprzedniczką u mnie to samo już nie miałam cierpliwości do tego trądziku, ale jednak warto było. Długie leczenie, ale jednak skuteczne. Również Polecam.
P
Patrycja
Długo leczy trądzik, ale skutecznie widać efekty po kilku miesiącach. Polecam.
K
O
Krystyna O.
Ja jestem stałą pacjentką dr Budzicz co roku wykonuję zabiegi estetyczne. Pani doktor ma duże wyczucie estetyki, zawsze po zabiegu wyglądam naturalnie i pięknie, zawsze umie doradzić jaki zabieg będzie dla mnie najlepszy, raz nawet zdarzyło mi się że doktor odmówiła wykonania zabiegu argumentując to tym, że będę wyglądać sztucznie i nienaturalnie za co jestem bardzo wdzięczna, gdyż odczułam, że nie chce mnie naciągnąć na niepotrzebne koszty. Lekarz z powołania. Polecam.
K
Kamila
Polecam dr Budzicz. Szybko poradziła sobie z moim uczuleniem. Dwie wizyty kosztowały mnie 200 zł trochę drogo ale myślę, że warto.!
M
Z
Marta Z.
Pani Renata wyleczyła mój trądzik. Na początku leczenia miałam pewne obiekcje co do strategii leczenia, ale warto było zaufać Pani doktor. Trzeba było duuużo cierpliwości, ponieważ leczenie trwało latami, ale warto było. Jestem wyleczona i bardzo zadowolona. Mam piękną cerę, a po trądziku ani śladu. Polecam, bo naprawdę warto.
A
B
Angelika Baranska
Pani doktor, to wspaniały człowiek, ciepło podchodzi do każdego pacjenta. Jest to odpowiednia, osoba na odpowiednim stanowisku, dużo życzliwości a zarazem wielka wiedza na temat chorób skórnych potwierdza fakt, że warto iść prywatnie do Pani doktor.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.