Aluhit Damian Kozikowski

Produkcja oraz montaż drzwi i okien z aluminium

Okna
ul. Kolonia Stella 10, 32-500 Chrzanów małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Aluhit Damian Kozikowski

Informacje

Opis działalności
Aluhit to firma zajmująca się produkcją oraz montażem drzwi i okien z aluminium. Właścicielem zakładu jest Damian Kozikowski. Działamy na rynku już od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Chrzanowie, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Okna z aluminium to nowoczesne rozwiązanie stosowane w wielu budynkach mieszkalnych i lokalach użytkowych. Każde wyprodukowane przez nas okno cieszy się zadowoleniem wśród Klientów z całego kraju. Precyzyjne wykończenie i dowolnie wybrany kolor pozwalają stworzyć wnętrze marzeń. Z Aluhit nie muszą się Państwo martwić również o montaż okien. Nasi fachowcy szybko zjawią się w wyznaczonym miejscu.

Produkujemy i montujemy nie tylko okna. Zajmujemy się szeroko pojętą stolarką aluminiową. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą również produkcję drzwi, fasad i ogrodów zimowych z aluminium. Wykonujemy też rolety i witryny sklepowe. Każdy produkt dopasujemy pod indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Co więcej, w sprzedaży mamy między innymi:
- daszki,
- wiatrołapy,
- moskitiery,
- żaluzje aluminiowe,
- gabloty aluminiowe,
- elementy konstrukcyjne,
- konstrukcje metalowe,
- profile.

Szczegóły naszej oferty znajdują się na stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Maria
Okna dopasowane do wystroju wnętrza. Polecam. Montaż przebiegł sprawnie. Genialna robota.
A
Adrian
Przystępna cenowo oferta. Pracownicy podeszli do zlecenia z pełnym zaangażowaniem. Polecam.
N
Nikodem
Jeśli o mnie chodzi to jest to najlepsza firma zajmująca się montażem i produkcją okien.
M
Marzena
Jestem pozytywnie zaskoczona jakością pracy firmy Aluhit. Usługa wykonana w krótkim czasie.
P
Patryk
Praca wykonana bardzo dobrze. Fachowcy podjęli się wyprodukowania dla mnie okien z aluminium. Całość prezentuje się genialnie. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
E
Emilia
Firma raz dwa zamontowała u nas okna i drzwi. Współpracowaliśmy z Aluhit podczas budowy naszego nowego domu. Sprawdzili się świetnie. Okna zostały wyprodukowane tak, jak tego oczekiwaliśmy.