Ecor Producent Pigmentów Antykorozyjnych

Producent pigmentów antykorozyjnych, NAN-2,NAN-4,pigment antykorozyjny, pigmenty

Hurtownie farb, lakierów i emalii
ul. Kroczymiech 32-500 Chrzanów małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 09:00 - 20:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
883 321 088
Może cię zainteresować
Ecor Producent Pigmentów Antykorozyjnych

Informacje

Opis działalności
Firma Ecor zlokalizowana jest w Chrzanowie, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie produkcji pigmentów antykorozyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie produkcji pigmentów antykorozyjnych. W trakcie długoletniej pracy zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki czemu wykonywane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Współpracujemy ze wszystkimi, którzy są zainteresowani sprawami, związanymi z ochroną antykorozyjną.

Stawiamy na stały rozwój. Prowadzimy badania, których celem jest zwiększenie jakości i skuteczności produkowanych przez nas pigmentów.

Oferta:

1. Pigment NAN-2 – antykorozyjny, zawiera fosforany wapniowo-magnezowe. Odnajduje zastosowanie w farbach rozpuszczalnikowych alkilowych, epoksydowych, poliuretanowych. Doskonale sprawdzi się w farbach antykorozyjnych na spoiwach wodorozcieńczalnych alkidowych, styrenowo-akrylowych, akrylowych oraz innych.

2.Pigment NAN-4 – podobny do pigmentu opisanego powyżej, bazuje na tym samym składzie i technologii. Zawiera dodatkowo substancję, która ulepsza własności ochronne farb. Pigment stosuje się podobnie jak NAN-2. Zaleca się również wykorzystanie pigmentu przy farbach antykorozyjnych na spoiwach akrylowych. Posiada wysoki stopień ochrony przed korozją, dlatego powinno się go stosować wraz z farbami wodorozcieńczalnymi.

Uzupełnieniem naszej oferty jest mielenie wszelkiego rodzaju substancji sypkich, uzyskując tym samym mniejsze uziarnienie. Mielimy produkty sypkie, o wysokiej twardości, na przykład: węgliki, pestycydy, talk, granat, pigmenty, ceramika, krzemionka.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Marki i specjalizacje
NAN-2, NAN-4, pigment antykorozyjny, pigmenty, producent pigmentów antykorozyjnych, D1, farby, lakiery, emalie, produkcja zabezpieczeń antykorozyjnych.

pigment antykorozyjny, pigment antykorozyjny nan2, pigment antykorozyjny nan4, producent pigmentów antykorozyjnych, polskie pigmenty antykorozyjne, produkcja pigmentów, fosforany wapniowo magnezowe, mielenie sypkich produktów o wysokiej twardości, pigmenty antykorozyjne, pestycydy, granat, talk, krzemionka, farby antykorozyjne, farby epoksydowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń