Jusyr Automatyka alarmy monitoring Jerzy Rejdych

JUSYR Automatyka do bram, szlabany, napędy, siłowniki.

Bramy i ogrodzenia
ul. Długa 34, 32-500 Trzebinia małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
509 580 138
Może cię zainteresować
Jusyr Automatyka alarmy monitoring Jerzy Rejdych

Informacje

Opis działalności
Firma Jusyr powstała w 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się w Trzebinie, w Małopolsce, a właścicielem jest Jerzy Rejdych. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i montażem automatyki do bram wszelkiego rodzaju. Zapraszamy do podjęcia współpracy.
Produkty i usługi
Posiadamy niemalże dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Prowadzimy sprzedaż hurtową bądź detaliczną automatyki do bram oraz prowadzimy jej serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy obszerną wiedzę w tym zakresie, a swoją renomę zawdzięczamy nieustannemu spełnianiu oczekiwań Klientów.

Głównie zajmujemy się serwisowaniem, montażem oraz sprzedażą automatyki do bram garażowych i wjazdowych. Podobne systemy zapewniamy dla wszelkiego rodzaju szlabanów, monitoringu, kontroli dostępu czy systemów alarmowych. Działamy na urządzeniach renomowanych producentów, dzięki czemu są one funkcjonalne i potrafią wytrzymać przez długie lata.

Integrujemy wszystkie oferowane przez nas systemy w taki sposób, by bezproblemowo mogły współgrać ze sobą zgodnie z wymaganiami i komfortem użytkowania Klienta. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, by poszerzać ofertę i znacząco zwiększać dokładność swoich realizacji. Posiadamy odpowiednie certyfikaty, które upoważniają nas do montażu, serwisu oraz sprzedaży produktów.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Jusyr.
Marki i specjalizacje
naped do bramy faac came montaż, napędy do bram faac came kame, naped do bramy skrzydłowej, naped do bramy garażowej, szlaban faac came kame, szlabany faac came, szlaban parkingowy, siłownik do bramy, siłowniki do bramy, automat do bramy, silnik do bramy, sklep faac, faac sprzedaż, came sklep, came sprzedaż, hurtownia faac, napędy do bram
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń