Jusyr Automatyka alarmy monitoring Jerzy Rejdych

Automatyka do bram, napędy i siłowniki

Siłowniki i automatyczne napędy do bram
ul. Długa 34, 32-500 Trzebinia małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Strona www
Telefon
509 580 138
Jusyr Automatyka alarmy monitoring Jerzy Rejdych

Informacje

Opis działalności
Jerzy Rejdych jest właścicielem firmy Jusyr, która zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem automatyki do bram garażowych oraz wjazdowych. Siedziba firmy znajduje się w Trzebinie, na terenie województwa małopolskiego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
Firma Jusyr istnieje od 2006 roku, jednak początki naszej działalności sięgają już 2002 roku, gdzie zdobywaliśmy doświadczenie jako jednoosobowa firma instalatorska. Obecnie prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie automatyki do bram, szlabanów i tym podobnych.

Posiadamy obszerną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, a swoją renomę budujemy starając się wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Dbamy przy tym o najwyższą jakość wykonywanych usług oraz o najdrobniejsze szczegóły.

Integrujemy wszystkie oferowane przez nas systemy tak, aby mogły współpracować ze sobą w optymalny sposób zgodnie z wymogami i wygodą Klienta. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje oraz staramy się nadążyćza rozwojem techniki wdrażając najnowsze rozwiązania. Posiadamy odpowiednie certyfikaty upoważniające nas do montażu, sprzedaży oraz obsługi serwisowej oferowanych produktów.

Przede wszystkim wykonujemy serwis, montaż oraz prowadzimy sprzedażą hurtową i detaliczną w zakresie automatyki do bram garażowych i wjazdowych. Co więcej, oferujemy podobne rozwiązania do szlabanów i systemów, systemów alarmowych, monitoringu oraz kontroli dostępu. Działamy wyłącznie na urządzeniach renomowanych producentów i znanych marek.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Marki i specjalizacje
Beninca, Came, Eura, FAAC, Genius, Hato, Vidos, Urmet.

Oferujemy usługi w zakresie montażu oraz serwisu wyżej wymienionych marek.

Firma JUSYR jest autoryzowanym Dystrybutorem wszystkich sprzedawanych przez nas produktów. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty upoważniające nas do sprzedaży, montażu oraz serwisu produktów marki BENINCA, CAME, FAAC, GENIUS oraz HATO dzięki czemu wszystkie montowane przez nas produkty objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
E
Edek
Poza automatyką do bram zajmują się też systemami alarmowymi. Taka firma to skarb!
A
AniaWróbel
Widać przemawiające przez nich doświadczenie. Montowanie napędów do szlabanów to dla nich nie pierwszyzna.
P
pies_ogrodnika
Zamawiałem u nich napęd do bramy wjazdowej razem z montażem i jestem jak najbardziej zadowolony.
E
Erwin
Jak najbardziej polecam tę firmę. Sprzedają, montują i w razie potrzeby serwisują wszelkie napędy do bram. Są wszechstronni i zdecydowanie dobrze im to wychodzi.
B
Bartosz
Firma Jusyr oferuje napędy do bram i siłowniki renomowanych producentów. Są to niezawodne produkty wysokiej jakości, więc naprawdę warto skorzystać.