Kopalnia Kamienia Osielec S.A.

Sprzedaż kruszywa budowlanego i drogowego z własnej kopalni

Materiały budowlane
ul. gen. Sikorskiego 71, 32-540 Trzebinia małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Kopalnia Kamienia Osielec S.A.

Informacje

Opis działalności
Kopalnię Kamienia Osielec założyliśmy na terenie Trzebini, w Beskidzie Makowskim przy rzecze Skawie. Stąd wydobywamy nasze kruszywa, które charakteryzują się dobrymi parametrami fizykochemicznymi. Oferujemy grysy piaskowcowe, kamień drogowy oraz kamień hydrotechniczny. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Lokalizacja Kopalni Kamienia Osielec jest dla nas bardzo ważna, ponieważ nasz zakład górniczy może tutaj wydobywać i produkować kruszywo łamane pochodzące z piaskowca magurskiego. Aby nasi Klienci mogli korzystać z wysokiej jakości produktu, uruchomiliśmy nowoczesny zakład przeróbczy, który jest wydajny i pozwala produkować kruszywo na tyle dobre, że jest wykorzystywane podczas dużych inwestycji drogowych i budowlanych. Nasze wyroby są regularnie sprawdzane w laboratorium. Certyfikaty i badania potwierdzają wysoką jakość kruszyw. W naszej ofercie można znaleźć takie materiały jak:
- kamień łamany narzutowy,
- kruszywo drobne o frakcji 0-2 mm,
- kruszywo grube o frakcji 2-8 mm,
- tłuczeń o frakcji 31,5-63 mm,
- tłuczeń o frakcji 63-120 mm,
- kliniec o frakcji 8-31,5 mm,
- mieszanka do stabilizacji mechanicznej 0-31,5 mm,
- mieszanka do stabilizacji mechanicznej 0-63 mm,
- bloki skalne,
- urobek ziemno-skalny.

Terminowo przygotowujemy również duże ilości materiałów budowlanych. Nasze wyroby znajdują swoje zastosowanie przy budowie nawierzchni drogowych, zabezpieczaniu osuwisk, stabilizowaniu gruntów, umacnianiu skarp, czy niwelacji terenu. Za pomocą kruszyw kamiennych można także utwardzić nawierzchnię placów i udekorować posesję.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - Kopalnia Kamienia Osielec w Trzebini.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie, chrzanowski

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
D
Dawid
Na czas dostarczyli nam większą ilość mieszanki do stabilizacji gruntu. Kruszywo jak najbardziej spełniło swoją rolę. Kopalnia jest w posiadaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych.
J
Jarhek
Polecam ich kruszywa za przystępną cenę oraz wysoką jakość.
K
Kuba
Kruszywo budowlane z tej kopalni posłużyło nam do niwelacji nawierzchni na placu budowy. Materiał był wydajny i sprawdził się podczas prac budowlanych.
R
Roksana
Udostępniają przepiękny kamień dekoracyjny. Idealnie prezentuje się na mojej ścieżce w ogrodzie. Polecam!
M
Mariusz
Kupiłem od nich tłuczeń. Doskonale sprawdził się jako kamień drogowy. Wykonaliśmy z niego podbudowę drogi. Materiał jest solidny i wytrzymały.
J
Jakub
Polecam ich wyroby. Kamień jest naprawdę wysokiej jakości. Doskonale nadaje się do utwardzenia parkingu. Zakład dostarczył nam odpowiednią ilość materiału w terminie.