Firma Usługowa "EL-MAR" Marcin Kurek

Projektujemy i montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków

Oczyszczanie ścieków
ul. Piaskowa 14, 32-541 Trzebinia małopolskie
Telefon
692 803 070
Adres korespondencyjny
F.U. EL-MAR KUREK MARCIN<br />32-541 TRZEBINIA
Może cię zainteresować
Firma Usługowa "EL-MAR" Marcin Kurek

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się budową przydomowych oczyszczalni ścieków. Działamy na terenie całego kraju. Nasze usługi realizujemy kompleksowo od projektu i dystrybucji, po montaż. Prowadzimy inwestycje współfinansowane z funduszów Unii Europejskiej w charakterze generalnego wykonawcy.
Produkty i usługi
Firma BioEko działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zaufanie wielu Klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm.
Zajmujemy się przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Nasza propozycja jest kompleksowa – wykonujemy projekt, realizujemy dystrybucję oraz profesjonalnie podejmujemy się montażu. W przypadku prac montażowych możecie Państwo liczyć na doświadczoną ekipę wykwalifikowanych pracowników.
Dokonujemy instalacji systemów wodno-ściekowych, wyjaśniamy również dokładnie działanie poszczególnych modułów oraz doradzamy korzystne dla Klienta rozwiązania. Współpracujemy równie chętnie z Klientami indywidualnymi, jak i jednostkami samorządu terytorialnego.
Jako generalny wykonawca prowadzimy inwestycje współfinansowanych z funduszów Unii Europejskiej. Proponowane przez nas urządzenia do oczyszczania ścieków to doskonała jakość od wielu renomowanych firm. W tym celu współdziałamy z firmami zarówno z Polski, jak i zagranicy. Montowane przez nas urządzenia działają na bazie nowoczesnych technologii. Polecane przez nas oczyszczalnie to m.in.:
- BioFicient - biologiczna oczyszczalnia ścieków,
- BioDisc - przydomowa oczyszczalnia ścieków,
- BioTec - oczyszczalnia ekologiczna,
- BioSafe - ekologiczna oczyszczalnia ścieków,
- BioDisc - lokalna oczyszczalnia,
- Envirosafe - lokalna oczyszczalnia.

Ochrona środowiska jest dla nas niezwykle istotna dlatego działamy w zgodzie z zasadami jego ochrony. Na każdym etapie realizacji stawianych celów, działamy w oparciu o wartości, które stanowią o sile i kulturze organizacyjnej firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Certyfikaty
Wieloletnia obecność w branży pozwala nam świadczyć usługi zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Na naszym koncie mamy już ponad 1000 zainstalowanych oczyszczalni. Projekt i pozwolenie załatwiamy za Ciebie. Urzędy zostaw Nam. Nie zostawiamy klienta wraz z sprzedażą produktu. Prowadzimy pełna obsługę po-sprzedażową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, opolskie, śląskie