PW Halkor Serwis

Chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się więcej, zadzwoń!

Zabezpieczenia antykorozyjne
ul. Wyrowcowa 43, 32-555 Zagórze małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PW Halkor Serwis

Informacje

Opis działalności
Firma P.W. Halkor Serwis pomimo, że działa od kwietnia 2016r., korzysta z bogatego doświadczenia firmy P.I.R. Halkor obecnej na rynku od 1999r., z której Halkor Serwis się wywodzi. Świadczymy usługi w zakresie czyszczenia/piaskowania, malowania antykorozyjnego konstrukcji/elementów stalowych od hal, estakad, suwnic, zbiorników i rurociągów przez naczepy samochodowe, bramy po felgi samochodowe czy podstawy starych maszyn do szycia.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi w zakresie czyszczenia/piaskowania, malowania antykorozyjnego konstrukcji/elementów stalowych od hal, estakad, suwnic, zbiorników i rurociągów przez naczepy samochodowe, bramy po felgi samochodowe czy podstawy starych maszyn do szycia.
Malujemy elewacje hal stalowych, dachy- również domów jednorodzinnych. Piaskujemy też kamień, beton i cegłę: stare mury, ogrodzenia, cokoły,...

Ponadto wykonujemy izolacje ciepło- i zimnochronne kotłów, kanałów spalin, zbiorników, rurociągów, instalacji. Zabezpieczamy przeciwpożarowo konstrukcje stalowe i betonowe przez malowanie, natrysk lub obudowę płytami.

Wykonujemy również rozmaite obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej, nierdzewnej i aluminiowej: parapety, obróbki dachów, balkonów, tarasów.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do zakładów przemysłowych jak elektrownie, rafinerie, zakł. przetwórcze jak i do klienta indywidualnego.

powłoki antykorozyjne, termoizolacja, zabezpieczenia chemoodporne, zabezpieczenie antykorozyjne, antykorozja, izolacje termiczne, czyszczenie hydrościerne, zabezpieczenia antykorozyjne hal, powłoki chemoodporne, zabezpieczenia ogniochronne, antykorozyjne zabezpieczenia, hydrościerne czyszczenie, prace antykorozyjne, aplikacja powłok antykorozyjnych, aplikacja powłok chemoodpornych, antykorozja powłok stalowych, antykorozja powłok aluminiowych, antykorozja powłok ocynkowanych, antykorozja powłok żelbetowych, zabezpieczenia antykorozyjne betonu, nakładanie powłok antykorozyjnych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, Kraków, Nowy Sącz, olkuski, Tarnów, Opole, Rzeszów, Jaworzno, Częstochowa, Kielce

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń