Morelewska Beata Gabinet Stomatologiczny

Stomatolodzy i protetycy
ul. 1 Maja 6, 33-200 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
Telefon
601 172 601

Informacje

Firma Morelewska Beata Gabinet Stomatologiczny z siedzibą w miejscowości Dąbrowa Tarnowska świadczy swoje usługi w branży Stomatolodzy i protetycy.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Morelewska Beata Gabinet Stomatologiczny poprzez telefon: 601 172 601 .
Siedziba firmy Morelewska Beata Gabinet Stomatologiczny znajduje się pod adresem 33-200 Dąbrowa Tarnowska ul. 1 Maja 6,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Morelewska Beata Gabinet Stomatologiczny w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Stella
Miła Pani dentystka, uratowała mi niejednego zęba, doradzi i pomoże. Ceny umiarkowane.
A
M
Aga MK
Dentysta z powołania ! :) pomocna nawet poza gabinetem w konsultacjach ! Zawsze znajdzie wolny termin w awaryjnych sytuacjach, super atmosfera w gabinecie, wszystko bezboleśnie ! :) Profesjonalne podejście do pacjenta, super sprzęt. ! polecam !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.