Zakład Usług Kominiarskich Sławomir Moździerz

Szeroki zakres profesjonalnych usług kominiarskich

Kominiarze
ul. kard. Wyszyńskiego 3, 33-200 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Usług Kominiarskich Sławomir Moździerz

Informacje

Opis działalności
Zakład Usług Kominiarskich funkcjonuje na rynku od 2013 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Żabnie na terenie województwa małopolskiego, a założycielem jest Sławomir Moździerz. Usługi świadczymy na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, Bochni, Buska-Zdrój, Brzeska i Staszowa.
Produkty i usługi
Nasz Zakład Usług Kominiarskich składa się doświadczonych fachowców, którzy od wielu lat zajmują się przeglądami kominów na terenie Tarnowa i okolic. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale także ze wspólnotami mieszkaniowymi, szkołami, firmami budowlanymi i innymi instytucjami. Regularne przeglądy komina oraz jego prawidłowy montaż jest bardzo ważny i decyduje o tym, czy jego użytkowanie będzie w pełni bezpieczne. Gwarantujemy swoim klientom usługi specjalistów, którzy posiadają wszystkie uprawnienia do wykonywania zawodu. Nasza wiedza teoretyczna i praktyczna sprawia, że zakres usług jest szeroki i stoi na wysokim poziomie.
Oferujemy m.in. okresowe przeglądy kominiarskie za pomocą specjalistycznego sprzętu. Usługa obejmuje sprawdzenie drożności systemów kominowych, ich szczelność oraz jakość połączeń.
Do przeglądów używamy kamery tv, która pozwala nam obejrzeć każdy fragment komina.
Nasze usługi to:
- czyszczenie mechaniczne kominów,
- przeglądy kominowo-gazowe,
- przeglądy przewodów wentylacyjnych,
- odbiory kominiarskie,
- uszczelnianie przewodów kominowych metodą Alufol,
- frezowanie kominów,
- udrażnianie kominów.
Warto wspomnieć, że wystawiamy eksperckie opinie i ekspertyzy w nowo powstałych i wyremontowanych budynkach. Przygotowujemy również dokumenty dla gazowni. Podejmujemy się czynności takich jak odgruzowanie przewodów kominowych. Montujemy wkłady kominowe kwasoodporne i żaroodporne oraz zakładamy kratki wentylacyjne.
Wyróżniamy długoletnim doświadczeniem, bogatą wiedzą branżową, terminowością oraz nowoczesnymi metodami prac.
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń