Budmex FHU. Stany surowe budynków Jerzy Bielaszka

Wykonawstwo konstrukcji żelbetowych

Inwestycje budowlane
ul. marsz. Piłsudskiego 147, 33-200 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 642 37 17
Budmex FHU. Stany surowe budynków Jerzy Bielaszka

Informacje

Opis działalności
Budmex to firma budowlana, której zadaniem jest wykonawstwo konstrukcji żelbetowych. Właścicielem zakładu jest Jerzy Bielaszka. Swoją firmę prowadzi w Dąbrowie Tarnowskiej w województwie małopolskim. Usługi świadczy już od 2005 roku.
Produkty i usługi
Konstrukcje żelbetowe są podstawą przy budowie nowoczesnych domów. Ich zastosowanie jest coraz częściej zauważalne w architekturze. Firma Budmex nie tylko zajmie się stworzeniem takich konstrukcji, ale także podejmie się kontynuowania projektu. Firma budowlana stworzy dla Państwa domy jednorodzinne i wielorodzinne.

Zakład Jerzego Bielaszki doprowadzi budynek do użytku. Nie stanowi dla fachowców problemu budowa obiektów przemysłowych, czy hal magazynowych. Firma z chęcią zajmuje się gotowymi budowlami. Budmex przeprowadzi gruntowny remont domów oraz mieszkań. Zakład stosuje nowoczesny sprzęt i maszyny budowlane, które znacznie przyspieszają proces budowy domu.

Co więcej, korzystając z usług Budmex, mają Państwo możliwość zrealizowania takich prac jak:

- ocieplanie domu,
- remont elewacji,
- malowanie ścian,
- wykopy pod fundamenty,
- budowa budynków usługowych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z właścicielem firmy. Z chęcią odpowie on na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby zakładu Budmex w Dąbrowie Tarnowskiej i do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń