Markowe Meble Marek Buras

Produkcja wytrzymałych, estetycznych i dopasowanych do wnętrza mebli

Meble na zamówienie
33-200 Oleśnica 10 małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Markowe Meble Marek Buras

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Markowe Meble znajduje się w Oleśnicy, w powiecie dąbrowskim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Buras wykonuje sprzęty do lokali mieszkalnych, biurowych i usługowych na zamówienie, co oznacza, że są dopasowane rozmiarami do konkretnego wnętrza.
Produkty i usługi
Atrakcyjne cenowo, wytrzymałe i idealnie dopasowane do wnętrza? Takie są meble projektowane i produkowane przez zakład Markowe Meble. Firma korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, w tym drewna i metalowych akcesoriów, a wymiary sprzętów opiera na wykonanych wcześniej pomiarach. Dzięki temu meble na zamówienie lepiej pasują się mieszkań, domów i innych miejsc niż kupione w salonie meblarskim. Oferta przygotowana przez Markowe Meble obejmuje:
-zabudowy kuchenne,
-meble łazienkowe,
-meble biurowe,
-meble sklepowe.

Meble do kuchni to blaty, szafki stojące i szafki wiszące. Z kolei meble łazienkowe to zabudowy pralek i szafki montowane pod umywalkami. W biurach montowane są natomiast szafy i biurka, a w sklepach konstrukcje to prezentowania sprzedawanych towarów.

Uzupełnieniem oferty są meble nietypowe i szafy wnękowe. Sprawdzają się w sypialniach i przedpokojach. Mieszczą ubrania i inne rzeczy, a dostęp do wnętrza ułatwiają przesuwne drzwi.

Wymienione informacje dotyczących Markowych Mebli to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności firmy. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Krzysztof
Meble biurowe na wymiar i w dobrej cenie. Warto u nich zamawiać.
M
M.Karolak
Szybko wykonali zlecenie na meble do mojego domu. Polecam ich usługi.
J
Joanna
Łazienka w końcu wygląda tak, jak powinna. Szafka pod umywalką przydaje się na środki czystości, a wysoka szafka stojąca idealnie sprawdza się jako miejsce na różne kosmetyki. Całość jest przy tym estetyczna.
K
kris1967
Markowe Meble, to firma, którą mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto poszukuje mebli estetycznych, wytrzymałych i atrakcyjnych cenowo. Ja zamówiłem meble do kuchni i łazienki i jestem z nich zadowolony. W kuchni powstała cała zabudowa z szafkami i blatem wyspowym, a w łazience zamontowali szafkę pod umywalką i zabudowali pralkę.