Electro sun Arkadiusz Wąż

Wykonawstwo instalacji energii odnawialnej i fotowoltaicznych.

Energia odnawialna
ul. Szkolna 93, 33-207 Radgoszcz małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
726 429 647
Electro sun Arkadiusz Wąż

Informacje

Opis działalności
Firma Electro Sun, której właścicielem jest Arkadiusz Wąż, zajmuje się wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji energii odnawialnej czy fotowoltaicznych. Nasza siedziba znajduje się w Radgoszczy, na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się projektowaniem oraz późniejszym wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych. Działamy w branży energii odnawialnej już od jakiegoś czasu, dzięki czemu zgromadziliśmy w tym zakresie spore doświadczenie. Pragniemy ułatwić życie naszym Klientom, dlatego dokładnie wypełniamy swoje zadania.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi:
- projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
- odnawialne źródła ciepła,
- zakładanie fotowoltaiki,
- instalacje fotowoltaiczne do ogrzewania wody,
- panele słoneczne na dach,
- montaż instalacji solarnych,
- instalacje i zestawy fotowoltaiczne.

Posiadamy wysokiej jakości panele fotowoltaiczne oraz solarne, dzięki czemu będą mieli Państwo zawsze sprawne źródło energii odnawialnej. Pochodzą onejedynie od renomowanych producentów, co daje gwarancję ich wieloletniej funkcjonalności oraz bezawaryjności.

Wykwalifikowani pracownicy, których zatrudniamy w naszej firmie, dokładnie znają się na swoich obowiązkach i skrupulatnie je wykonują. Posiadają wszelkie niezbędne narzędzia, które znacząco ułatwiają oraz przyspieszają cały proces.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jak również zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Electro Sun w Radgoszczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Julian
Odnoszę wrażenie, że na źródłach energii odnawialnej znają się jak mało kto. Umieją odpowiednio doradzić w tym zakresie i wykonać stosowne prace.
K
Karolina
Bardzo dobrze wykonują wszelkiego rodzaju instalacje fotowoltaiczne. Profesjonalnie podchodzą do tematu i zdecydowanie można im w tej kwestii zaufać.