Geo Mont

Fotowoltaika w Twoim domu

Energia odnawialna
ul. Kościuszki 61, 33-230 Szczucin małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
608 624 680
Geo Mont

Informacje

Opis działalności
Firma Geo-Mont jest prowadzona przez Kamila Bekera. Siedziba znajduje w Szczucinie, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 2005 roku.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Geo-Mont są wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne. Panele słoneczne to coraz popularniejsze rozwiązanie. Mają korzystny wpływ na środowisko i pozwalają na sporą oszczędność pieniędzy. Nasza oferta zawiera profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych. Wykonywane przez nas instalacje są trwałe. Korzystamy z najlepszych materiałów.

Zakładamy:
- moduły polikrystaliczne
- moduły monokrystaliczne
- moduły szklane

Montaż wykonujemy na podłożu lub dachu. Instalacja jest możliwa na papie, blasze trapezowej i falistej, dachówce oraz blachodachówce. Obsługujemy budynki różnego typu. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Oprócz tego montujemy stolarkę okienną i systemy okienno-drzwiowe. W asortymencie mamy okna aluminiowe, drewniane i PCV, a także okna dachowe. Oferujemydrzwi, w tym drewniane, aluminiowe, stalowe i PCV. Montujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne oraz balkonowe.

Zajmujemy się również bramami garażowymi. Zapewniamy instalacje bram uchylnych, segmentowych, roletowych i dwuskrzydłowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Geo-Mont.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

OZE,
okna,