GeoMart Martowicz Łukasz

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wiercenie studni głębinowych

Studnie
38-322 Łużna 452 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
GeoMart Martowicz Łukasz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy GeoMart znajduje się w Łużnej, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem firmy jest Łukasz Martowicz. Działalność prowadzimy od 2019 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w wykonywaniu przemysłowych oraz przydomowych studni głębinowych wraz z kompleksowym uzbrojeniem na życzenie Klienta. Zatrudniamy pracowników z 20-letnim stażem, posiadamy wyspecjalizowany sprzęt oraz doświadczenie, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Nasza firma oferuje także wynajem sprzętu budowlanego. Wypożyczamy sprzęt: mini koparki JCB 1,8 tony i samochody dostawcze z przyczepkami.

Oferta naszej firmy obejmuje:
- wiercenie studni głębinowych,
- odwierty geologiczne,
- montaż pomp głębinowych.
Ponadto wykonujemy przyłącza wody do budynków mieszkalnych i gospodarczych, a także zajmujemy się doborem odpowiedniej pompy głębinowej do studni. Oferujemy również instalację systemów hydroforowych oraz wykonujemy odbudowy studni. Do naszych zadań należy również świadczenie usług minikoparką.

Nasza firma zapewni Państwu gwarancję użycia najwyższej jakości materiałów do przygotowania studni głębinowej, a fachowy zespół pracowników doradzi i wykona pracę profesjonalnie. Zapewniamy także bezpłatną wycenę i brak ukrytych kosztów. Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie stawiając na jego zadowolenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń