Akcent. Małopolski ośrodek szkoleniowy

Kursy doskonalące dla nauczycieli oraz urzędników samorządowych i państwowych

Kursy i szkolenia
Rynek 3, 38-350 Bobowa małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(18) 351 47 57
Akcent. Małopolski ośrodek szkoleniowy

Informacje

Opis działalności
Małopolski Ośrodek Szkoleniowy Akcent znajduje się w Bobowej, w powiecie gorlickim. Powstał w 1998 roku, a jego właścicielem jest Leszek Kuś. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów, warsztatów i szkoleń.
Produkty i usługi
Małopolski Ośrodek Szkoleniowy Akcent zajmuje się prowadzeniem kursów, seminariów, szkoleń i warsztatów. Organizuje je dla nauczycieli, urzędników samorządowych i państwowych, a także osób pracujących na innych stanowiskach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pracowników ośrodka, a przekazywana wiedza jest zgodna z obowiązującymi przepisami.

Małopolski Ośrodek Szkoleniowy Akcent Oferuje przede wszystkim warsztaty dla nauczycieli. Podczas nich dowiadują się jakie mają prawa, obowiązki i uprawnienia, a także jak realizować projekty edukacyjne.

Tematyka warsztatów to także:
• motywowanie uczniów to nauki
• odpowiedzialność prawna nauczyciela
• obowiązki wychowawcy klasowego.
• dokumentacja szkolna
• pomoc psychologiczno –pedagogiczna w szkole

Pedagodzy biorą ponadto udział wkursach. Są wśród nich m. in. kursy dla kierowników wypoczynku i wycieczek szkolnych oraz kursy komputerowe i pierwszej pomocy.

W ośrodku Akcent szkolą się też przedstawiciele administracji. Poznają wiedzę dotyczącą ksiąg rachunkowych, rachunkowości jednostek budżetowych oraz VAT-u w jednostce budżetowej. Uczą się tez informacji związanych z zamówieniami publicznymi i ochroną danych osobowych (RODO).

Poza wymienionymi usługami w ośrodku prowadzone są szkolenia okresowe z zakresu BHP. Uczestniczą w nich osoby na stanowiskach robotniczych, administracyjnych i technicznych, a także pracodawcy i osobyzajmujące się BHP.

Na ofertę ośrodka składają się ponadto:
• szkolenia z ochrony przeciwpożarowej
• instrukcje bezpieczeństwa pożarowego
• instrukcje technologiczno-ruchowe
• szkolenia z pierwszej pomocy

Pracownicy firmy przygotowują też dokumentację powypadkową oraz oceniają ryzyko zawodowe dla stanowisk pracy.

Wymienione informacje o Małopolskim Ośrodku Szkoleniowym Akcent to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Więcej, w tym pełną listę organizowanych szkoleń, konferencji i warsztatów znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie działalności ośrodka można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, gorlicki, Kraków, limanowski, Nowy Sącz, nowotarski, Tarnów, dębicki, jasielski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń