Libropol Przedsiębiorstwo Przewozowo Handlowe Spółka Jawna Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront

Wynajem autokarów i bezpieczne przewozy pasażerskie

Przewozy autokarowe
ul. 11 Listopada 8/13, 38-300 Gorlice małopolskie
(13 opinii) napisz opinię
Libropol Przedsiębiorstwo Przewozowo Handlowe Spółka Jawna Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront
ul. 11 Listopada 8/13, 38-300 Gorlice małopolskie
NIP
7382146596
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Wynajem busów
694892113
Libropol Przedsiębiorstwo Przewozowo Handlowe Spółka Jawna Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront

Informacje

Opis działalności firmy Libropol Przedsiębiorstwo Przewozowo Handlowe Spółka Jawna Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront w Gorlice
Libropol w Gorlicach to firma przewozowa działająca na krajowym rynku już od kilkunastu lat. Zebrane na przestrzeni lat doświadczenie oraz nowoczesna flota autokarów pozwalają jej świadczyć usługi transportowe na najwyższym poziomie.
Produkty i usługi
Firma Libropol bezpiecznie i sprawnie realizuje przewozy osobowe. Profesjonalnie obsługuje transfery na lotniska i z lotnisk, przewozy pracowników oraz zapewnia wiele innych usług przewozowych.

Firmom Libropol oferuje obsługę transportową szkoleń, targów oraz wyjazdów integracyjnych. Autokary i busy mogą też się przydać w trakcie rozmów biznesowych, konferencji i spotkań biznesowych. Od biur podróży przedsiębiorstwo przyjmuje zlecenia na obsługę wycieczek objazdowych po Polsce oraz wycieczek zagranicznych. Firma współpracuje też z klubami sportowymi, oferując im obsługę zawodów, obozów oraz zgrupowań.

Oferta dla szkół i przedszkoli przygotowana przez Libropol obejmuje:
-wyjazdy do kina,
-wycieczki szkolne,
-obozy,
-kolonie,
-wyjazdy na basen,
-zielone szkoły.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z przewozów na wesela, pogrzeby oraz inne uroczystości rodzinne. Flota firmy składa się z kilkunastu nowoczesnych busów i autokarów. Wyposażone są w wygodne siedzenia i klimatyzację. Gwarantuje to bezpieczną podróż w odpowiednich warunkach.

Spółka prowadzi także regularne przewozy pasażerskie na liniach lokalnych i międzymiastowych. Informacje o nich można znaleźć na stronie internetowej. Wszelkie pytania związane z działalnością Libropol najlepiej zadawać telefonicznie.Zasięg działania
Firma Libropol Przedsiębiorstwo Przewozowo Handlowe Spółka Jawna Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront z lokalizacji: Gorlice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, gorlicki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
J
Joanna
Sami sobie piszecie te opinie?? Ta firma to porażka! Chamscy i wredni kierowcy, biorą za bilety jak chcą! Raz jadą, raz nie jadą zostawiając młodzież szkolną na przystankach! Porażka!!Wstyd!!!
Q
Qrnelia933
Profesjonalne przewozy pasażerskie, świetna organizacja.
M
Mateusz
Rzetelny przewoźnik. Nowoczesne pojazdy i terminowa realizacja kursów.
F
Filip
Firma Libropol realizuje przewozy moich pracowników. To sprawdzony partner.
M
Mirek
Wyjazd firmowy udał się w stu procentach. Świetne busy i doskonali kierowcy.
T
Ten111
Przewozy osobowej w profesjonalnym wydaniu, nie mam żadnych uwag.
X
xyz
Transfer na lotnisko wykonany sprawnie i komfortowo, polecam.
H
Holakk731
Wynajęty bus sprawdził się na wyjeździe firmowym, profesjonalna obsługa.
Ł
Łukasz
Przystępne ceny wynajmu busów. Realizacja zlecenia przebiegła bez żadnych problemów. Polecam.
A
aba
Firma sprawnie poradziła sobie z obsługą konferencji. Autobusy czyste i prowadzone przez kompetentnych kierowców.
J
Justyna
Zadbane busy w dobrym stanie technicznym. Goście mieli zapewniony profesjonalny transport na wesele. Polecam.
K
Karol
Dobry wybór, gdy chcesz wynająć autokar z kierowcą. Przyjazna obsługa i przewozy w naprawdę komfortowych warunkach.
X
xyz
Nasza grupa wynajmowała tutaj busa na wyjazd firmowy. Mili kierowcy i dobrze wyposażone pojazdy. Polecam z czystym sumieniem.

Słowa kluczowe

busy,