Glinik Sp. z o.o. Zakład Usług Technicznych

Obsługa maszyn przemysłowych - naprawa, części zamienne, projektowanie

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Michalusa 1, 38-320 Gorlice małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Glinik Sp. z o.o. Zakład Usług Technicznych

Informacje

Opis działalności
Zakład usług technicznych Glinik założyliśmy w 2001 roku na terenie Gorlic, w województwie małopolskim. Nasza działalność opiera się na kontynuowaniu wieloletniej tradycji Fabryki Maszyn "Glinik" S.A., a później Zakładu Remontowego "Glinik" sp. z o. o. Zajmujemy się obsługą maszyn przemysłowych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Zakład usług technicznych Glinik uruchomiliśmy już w 2000 roku, jednak produkcją zajmujemy się od 2001. Głównie obsługujemy maszyny spożywcze, jednak nie tylko. Wykonujemy remonty wszelakich maszyn przemysłowych oraz linii produkcyjnych. Na potrzeby Klienta sami wytwarzamy niezbędne części zamienne. Nasz zakład produkuje elementy z ogromną precyzją, dzięki nowoczesnym maszynom do obróbki. Realizujemy także zamówienia na prototypy najróżniejszych urządzeń przemysłowych.

Do naszych usług należy:
- toczenie,
- frezowanie,
- szlifowanie,
- wiercenie długich otworów,
- dłutowanie.

Za pomocą nowoczesnych frezarek i tokarek przygotowujemy najróżniejsze detale o wysokiej powtarzalności według nadesłanej nam dokumentacji lub według własnych projektów. Wykonujemy:
- koła zębate,
- przekładnice,
- siłowniki hydrauliczne,
- zasilacze hydrauliczne,
- śruby i nakrętki,
- listwy zębate,
- konstrukcje spawane.

Produkujemy części do wiertnic, obrabiarek, czy kruszarek. Podczas kontaktu z Klientem zapewniamy doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu - Zakład usług technicznych Glinik w Gorlicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
H
Herbert
Z firmą współpracowałem jakiś czas temu. Stworzyli dla nas prototyp maszyny dla naszego zakładu. Firma Glinik ma naprawdę nowoczesne urządzenia do projektowania oraz produkcji. Bez problemu odwzorowali cały nasz projekt i wykonali dosłownie każdy detal, według ścisłych wymiarów.