JDS Siatki i Systemy Ogrodzeniowe Daniel Solarz

Szeroki wybór siatek i paneli ogrodzeniowych

Bramy i ogrodzenia
38-350 Siedliska 33 małopolskie
(5 opinii) napisz opinię
JDS Siatki i Systemy Ogrodzeniowe Daniel Solarz

Informacje

Opis działalności
JDS Siatki i Systemy Ogrodzeniowe to przedsiębiorstwo, którego siedzibę znajdą Państwo w Siedliskach na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży oraz montażu siatek i systemów ogrodzeniowych. Działamy na terenie całego kraju. Właścicielem firmy jest Daniel Solarz.
Produkty i usługi
Na rynku funkcjonujemy już od 2016 roku. Przez ten czas zyskaliśmy ogromne zaufanie osób prywatnych i przedsiębiorców. Produkowane i sprzedawane przez nas siatki oraz systemy ogrodzeniowe są niezwykle solidne. Każde z nich są odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne była wielokrotnie testowana i przeszła te testy znakomicie.

Nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji z zakresu montażu zamówionych u nas produktów. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podejdą do zleconym im prac. Wybór JDS to gwarancja wysokiej klasy, terminowość oraz rzetelności. Jesteśmy otwarci na współprace długofalowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- siatki ogrodzeniowe,
- panele ogrodzeniowe,
- systemy ogrodzeniowe,
- siatki metalowe,
- płoty panelowe,
- ogrodzenia metalowe,
- panele metalowe,
- przęsła metalowe,
- panele do ogrodzenia,
- przęsła ogrodzeniowe,
- słupki ogrodzeniowe.

Zajmujemy się także produkcją, sprzedażą i montażem ogrodzeń palisadowych, siatek plecionych, siatek leśnych, bram oraz furtek. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu w wyborze najodpowiedniejszego produktu. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedsiębiorstwem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy JDS i do odwiedzenia nas w Siedliskach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie, śląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
R
Robert
Mija kolejny rok od czasu zakupu siatki od tej firmy. Jesteśmy zadowoleni z wyboru właśnie tego producenta. Siatka sprawuje się idealnie, mimo upływu czasu nie posiada uszkodzeń.
H
Hania
Siatki ogrodzeniowe wyprodukowane przez tą firmę są naprawdę świetne. Zadowala mnie nie tylko ich wygląd, ale również wytrzymałość. Mimo złej pogody i skaczącego na siatkę psa, ta wytrzymała wszystko.
K
Kacpee
Slabo
K
Kacper
Kiepska obsługa A przede wszystkim Solarz Daniel..
K
kris
profesjonaliści, polecam..