AUTO-MIX Zbigniew Płonka Firma Handlowo-Usługowa

Potrafimy naprawić większość dostępnych tworzyw i plastików.

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Kościuszki 40, 32-087 Bibice małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(12) 285 85 04
Może cię zainteresować
AUTO-MIX Zbigniew Płonka Firma Handlowo-Usługowa

Informacje

Opis działalności
AUTO-MIX to firma, którą prowadzimy już od 1998 roku na terenie Bibic, w województwie małopolskim. Specjalizujemy się w naprawach samochodowych. Głównie regenerujemy wszystkie części plastikowe i elementy z tworzyw sztucznych. Oferujemy także drobne naprawy blacharskie i lakiernicze. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która podczas wszystkich realizacji korzysta przede wszystkim ze swojego wieloletniego doświadczenia, a także sprawdzonych metod naprawy. Serwisujemy części samochodowe wykonane z plastiku. Są to zazwyczaj elementy karoserii takie jak zderzaki, reflektory, czy obudowy lusterek lub elementy silnika. Co ważne, nie kleimy elementów, ale spawamy je. Łączenie tworzyw odbywa się z wykorzystaniem metody ekstruzyjnej. Dzięki temu mamy pewność, że każda część posłuży kierowcy jeszcze przez wiele lat.

Naprawa zderzaka samochodowego nie zajmuje dużo czasu. Ważne jest, aby dopasować odpowiednią spoinę oraz utrzymać temperaturę podczas zgrzewania. W ten sposób naprawiony element będzie wciąż wytrzymały.

Do naszych usług należą także naprawy blacharskie i lakiernicze. Naprawiamy większość wgnieceń oraz pęknięć na karoserii. Elementy plastikowe z czasem ulegają różnym otarciom i uszkodzeniom oraz tracą swój pierwotny kolor. Nasza kadra oferuje także lakierowanie elementów plastikowych.

W ofercie usługowej znajduje się także:
- przerabianie reflektorów i amerykańskich lamp na standardy europejskie,
- montaż blokad MUL-T-LOCK,
- usługi wulkanizacyjne,
- prostowanie felg,
- regeneracja felg aluminiowych i stalowych,
- spawanie chłodnic,
- spawanie reflektorów samochodowych,
- odbudowa poszyć camperów.

Na życzenie możemy także naprawić wewnętrzne elementy pojazdu, które z czasem także ulegają zniszczeniu.

Spawanie tworzyw sztucznych to tania i wydajna forma naprawy, w przeciwieństwa do kupna i skomplikowanego montażu nowych części.

Zapewniamy, że potrafimy naprawić niemal każdą część plastikową. Zapraszamy do kontaktu - firma AUTO-MIX z Bibic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Dawid
Korzystam z ich usług, ponieważ mają najlepsze metody regeneracji części plastikowych. Do każdego tworzywa posiadają specjalne narzędzia i potrafią dobrze zakryć ślady pęknięcia.
C
Charli_429
Świetna firma! Nigdzie nie potrafili naprawić jednej części z mojej maszyny przemysłowej. Tutaj od razu wzięli się za naprawę i na drugi dzień mogłem otrzymać gotowy i zespawany element. Wykonanie bardzo solidne, polecam.