SILTAX Wyrób Artykułów Gumowych i Silikonowych

Artykuły gumowe
ul. Trzecia Góra 10, 32-087 Bibice małopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 285 88 94
Adres korespondencyjny
ul. Trzecia Góra 10, 32-087 Bibice małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy polską firmą od wielu lat produkującą wyroby gumowe i silikonowe oraz metalowo-gumowe. Wyroby wykonywane w naszym zakładzie spełniają indywidualne wymagania stawiane przez klienta. Nasza oferta obejmuje małe elementy wykonane z silikonu bądź gumy które montowane są w precyzyjnych maszynach. Produkujemy i regenerujemy części do maszyn np. wałki aluminiowe lub metalowe wulkanizowane silikonem bądź gumą, odpowiedniej specyfikacji w zależności od wymagań zleceniodawcy.
Produkty i usługi
Jesteśmy polską firmą od wielu lat produkującą wyroby gumowe i silikonowe oraz metalowo-gumowe. Wyroby wykonywane w naszym zakładzie spełniają indywidualne wymagania stawiane przez klienta.
Nasza oferta obejmuje podkładki gumowe pod podnośniki samochodowe w wielu rozmiarach i kształtach, wibroizolatory pod maszyny oraz inne wyroby wykorzystywane różnych dziedzinach przemysłu.
Surowce przez nas używane są mieszanką wysokiej jakości z polskich firm wytwarzających elastomery do przemysłu. Jego barwa, twardość oraz inne właściwości fizyczne są dobierane według potrzeb klienta.
Projektujemy oraz tworzymy większość foonujemy detale sięga 0,1 mm.

Wykonujemy oringi, podkładki, amortyzatory gumowe, tuleje, poduszki wykorzystywane np. w motoryzacji i innych dziedzinach. Kształt wyrobu jest uzależniony od formy wykonanej przez nas lub klienta

Od wielu lat regenerujemy wałki aluminiowe powlekane silikonem transmisijnym do różnego rodzaju maszyn.

Surowce których używamy do produkcji (przedmieszki, nadtlenki i inne produkty sieciujące) dostarczają nam najlepsze firmy z branży chemicznej, z których to powstaje materiał wyjściowy najlepiej dopasowany do warunków pracy i oczekiwań klienta.

Wykonujemy / regenerujemy na zamówienie elementy do wielu rodzajów maszyn. Części metalowe / plastikowe wykonywane sąwe współpracujących z nami zakładach.

Łączymy elementy metalowe z gumą lub silikonem poprzez wulkanizację i/lub klejenie na zimno. Wulkanizacja odbywa się na prasach o nacisku do 50 ton.

Różnego rodzaju podkładki, odbojniki, izolatory, amortyzatory, metalowo-gumowe oringi, uszczelniacze, rączki, przekładki, nakładki, itp. z gumy, połączenia guma-metal oraz silikonu.

Maksymalny rozmiar dla pojedynczego elementu to 30 x 30 cm.

Ceny zależne są od ilości użytego materiału, wielkości zamówienia i kosztu wytworzenia formy. Prosimy o kontakt telefoniczny dla ustalenia szacowanych kosztów produkcji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Tarnów, Częstochowa, Kraków, Kielce, Rzeszów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń