Marco Fhu Marek Konik Skup i sprzedaż skór surowych oraz garbowanych

Skup i sprzedaż skór

Skóry naturalne i sztuczne
ul. Krakowska 28a, 32-088 Brzozówka małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marco Fhu Marek Konik Skup i sprzedaż skór surowych oraz garbowanych
ul. Krakowska 28a, 32-088 Brzozówka małopolskie
NIP
6770022733
Telefon
Marco Fhu Marek Konik Skup i sprzedaż skór surowych oraz garbowanych

Informacje

Opis działalności firmy Marco Fhu Marek Konik Skup i sprzedaż skór surowych oraz garbowanych w Brzozówka
Siedziba firmy Marco znajduje się w Brzozówce, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się handlem skórami. Jego właścicielem jest Marek Konik.
Produkty i usługi
Handel skórami to podstawa działalności firmy Marco od 1990 roku. Hurtownia prowadzi sprzedaż dla klientów z całej Polski i z innych państw Unii Europejskiej. Aktualnie ponad połowa sprzedaży związana jest z eksportem produktów skórzanych. Firma zajmuje się skupem skór naturalnych pozyskiwanych w największych polskich ubojniach. Są to skóry surowe. W zakładzie są solone i segregowane, dzięki czemu w ręce klientów trafiają wyłącznie najlepsze produkty.

Oferta Marco obejmuje:
-skóry cielęce,
-skóry końskie,
-skóry bydlęce.

W tym ostatnim przypadku są to skóry z byków 30 kg / +, średnia 38/42 kg, skóry z byków 25 kg - 35 kg, średnia 30/32 i skóry z jałówek 20 kg / +, średnia 30/32 kg. Oferta obejmuje też skóry z krów 20 kg / +, średnia 25/28 kg i skóry z krów 25 kg / +, średnia 29/31 kg. Z kolei skóry cielęce dzielą się na materiały do 5 kg, średnia 3,5/4 kg oraz od 5 kg, średnia 6,5 kg.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie hurtowni skór Marco. Po więcej warto zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Firma Marco Fhu Marek Konik Skup i sprzedaż skór surowych oraz garbowanych z lokalizacji: Brzozówka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

skóra naturalna

21.11.2023

W Marco jesteśmy dumni z naszej rozległej wiedzy i doświadczenia w sprzedaży skór naturalnych. Nasza firma pozyskuje wyłącznie najwyższej jakości skóry z najbardziej renomowanych garbarni. Nasza zróżnicowana oferta produktów ze skóry obejmuje opcje dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy do współpracy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń