Guardia Dariusz Siejko

Agencje ochrony
32-060 Czułów 195 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
667 590 730
Adres korespondencyjny
32-060 Czułów 195 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Agencja ochrony Guardia świadczy swoje profesjonale usługi od 2011 roku. Swoją siedzibę ma w miejscowości Czułów na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem firmy natomiast jest Dariusz Siejko.
Produkty i usługi
Chcemy, aby nasza firma utożsamiana była z bezpieczeństwem i sprawiedliwością. Chcemy, aby każdy z naszych Klientów i każdy, kto będzie miał z nami styczność, uważał nas za profesjonalistów, gwarantujących bezpieczeństwo. Gdy zakładaliśmy naszą firmę czuliśmy, że mamy pewną misję do spełnienia. Misję zapewnienia bezpieczeństwa naszym Klientom do tego stopnia, by Ci bez jakichkolwiek zmartwień mogli skupić się na codziennych trudach, czy w spokoju relaksowali się z rodziną w swoim domu.

Pragniemy zaproponować Państwu nasze usługi z zakresu ochrony mienia, budowy, sklepu, imprez, usługi detektywistyczne czy też windykacyjne.

Nasza oferta windykacyjna zaczyna się na etapie próby polubownego rozwiązania sytuacji, po czym, gdy ten etap zawiedzie, cała sprawa trafia do sądu. Gdy ten wyda stosowne postanowienie, zaczyna się proces windykacyjny. Gwarantujemy, iż odzyskamy Państwa zaległą należność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do składania zapytań biznesowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń