Aqua-Terra F.H.U. Adam Warowny w Panoramie Firm

Aqua-Terra F.H.U. Adam Warowny

Projektujemy i wykonujemy akwaria, vivaria, paludaria i terraria.

ul. Galicyjska 59
32-010 Dojazdów, woj. małopolskie
dodatkowe dane kontaktowe adres korespondencyjny
 1. poniedziałek:
  całą dobę
 2. wtorek:
  całą dobę
 3. środa:
  całą dobę
 4. czwartek:
  całą dobę
 5. piątek:
  całą dobę
 6. sobota:
  całą dobę
 7. niedziela:
  całą dobę
Informacje

Opis działalności

Profesjonalne usługi akwarystyczne i terrarystyczne: zakładanie, opieka, czyszczenie i serwis. Kompleksowe usługi akwarystyczne, terrarystyczne: opieka nad akwarium, vivarium, paludarium, terrarium. Zakładanie akwariów, terrariów, vivariów, paludariów. Projektujemy, zakładamy oraz opiekujemy się zbiornikami nowymi oraz już istniejącymi na terenie Małopolski oraz całego kraju.

Marki i specjalizacje

Akwaria morskie,
Akwaria słodkowodne
Paludaria
Vivaria
Akwaria na specjalne zamówienie,
Projekt akwarium,
Wykonanie akwarium,
Terrarium,
Paludarium,
Opieka nad akwarium,
Usługi akwarystyczne,
Zakładanie akwarii,
Akwaria morskie,
Akwaria słodkowodne,
Viviaria,
Akwaria,
Akwarium

Produkty i usługi

Oferujemy doradztwo, projekt, wykonanie jak i opiekę nad akwarium, vivarium czy paludarium.

Zaprojektujemy i wykonamy dowolny zbiornik, stworzymy aranżację, oraz wyposażymy we wszystkie potrzebne elementy, byś mógł cieszyć się oryginalnym wystrojem w domu lub miejscu pracy.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą kieszeń. Wykonujemy indywidualne projekty jak i dokonujemy ich wyceny.

Ponadto doradzamy jeśli ktoś ma już wcześniej zrobiony zbiornik i potrzebuje pomocy. Doradzamy, jak i służymy pomocą w opiece.

Wykonujemy:

*Akwaria każdego typu z wyposażeniem Low-Tech lub Hi-Tech. Tworzymy podwodne aranżacje z kompleksowym doborem roślin i zwierząt. Zajmujemy się dostarczeniem odpowiednich nawozów i minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju roślin i ryb aby idealnie odwzorować naturalne środowisko występowania danych gatunków.

* Terraria i Vivaria dla gadów, płazów i owadów. Dobieramy odpowiedni typ zbiornika i tworzymy wystrój tak aby każdy zwierzak mógł żyć w warunkach bardzo zbliżonych do zamieszkiwanych w naturze. Zapewniamy profesjonalny osprzęt, by jak najlepiej mógł się rozwijać, dojrzewać i rozmnażać. Służymy dużym doświadczeniem na temat wielu gatunków i doborem odpowiedniego zwierzaka dla Państwa.

* Paludarium czyli typowy zbiornik tropikalny o wysokiej wilgotności wystrajamy w żywe ipiękne egzotyczne rośliny tworząc prywatną dżunglę na wyciągnięcie ręki. Montujemy odpowiednie systemy nawadniania, wentylacji i oświetlenia czasowego by opieka nie stanowiła żadnego problemu i nie zabierała Państwu czasu.

Certyfikaty

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
projekt akwarium, wykonanie akwarium, terrarium, paludarium, opieka nad akwarium, usługi akwarystyczne, zakładanie akwarii, akwaria morskie, akwaria słodkowodne, viviaria, akwaria, akwarium, projekt akwariów, akwarium wykonanie, terraria, paludaria, akwarystyczne usługi, akwaria zakładanie, akwaria morskie zakładanie, zakładanie akwarium morskiego, zakładanie akwarium słodkowodnego, viviaria zakładanie

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Galicyjska 59
32-010 Dojazdów, woj. małopolskie