Aqua-Terra FHU Adam Warowny

Projektujemy i wykonujemy akwaria, vivaria, paludaria i terraria

Artykuły zoologiczne
ul. Galicyjska 59, 32-010 Dojazdów małopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
507 844 716
507844716
aqua-terra@op.pl
695605205
mprzepolski@wp.pl
Adres korespondencyjny
ul. Galicyjska 59, 32-010 Dojazdów małopolskie

Informacje

Opis działalności
Profesjonalne usługi akwarystyczne i terrarystyczne: zakładanie, opieka, czyszczenie i serwis. Kompleksowe usługi akwarystyczne, terrarystyczne: opieka nad akwarium, vivarium, paludarium, terrarium. Zakładanie akwariów, terrariów, vivariów, paludariów. Projektujemy, zakładamy oraz opiekujemy się zbiornikami nowymi oraz już istniejącymi na terenie Małopolski oraz całego kraju.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest doradztwo, projektowanie, wykonanie, jak i opieka nad akwarium, vivarium czy paludarium.

W ramach świadczonych usług stworzymy dla Państwa dowolny zbiornik, poprzez aranżację i wyposażenie we wszystkie potrzebne elementy.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą kieszeń. Wykonujemy indywidualne projekty jak i dokonujemy ich wyceny.

Ponadto doradzamy jeśli ktoś ma już wcześniej zrobiony zbiornik i potrzebuje pomocy. Doradzamy, jak i służymy pomocą w opiece.

Wykonujemy:
* Akwaria – każdego typu i z wyposażeniem Low-Tech lub Hi-Tech. Naszą specjalnością jest tworzenie podwodnych aranżacji. Kompleksowo dobieramy roślinność i zwierzęta. Ponadto zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnych nawozów i minerałów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania roślin i zwierząt. Zależy nam na naturalnym odwzorowaniu środowiska naturalnego tych istot.

* Terraria i Vivaria przeznaczone dla gadów, płazów i owadów. Odpowiednio dobieramy typ zbiornika, a wystój organizujemy tak, aby każde zwierzę czuło się komfortowo, w otoczeniu przybliżającym mu naturę.

* Paludarium jest to typowy zbiornik tropikalny. Ma wysoką wilgotność, a jego przestrzeń wyposażona jest w egzotyczne rośliny, tworząc prywatną dżunglę dla żyjących tam istot. Montujemy odpowiednie systemy nawadniania, wentylacji i oświetlenia czasowego by opieka nie stanowiła żadnego problemu i nie zabierała Państwu czasu.

Zapraszamy do współpracy!

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń