Glazurowe Wnętrza Jacek Kłeczek

Precyzyjne układanie glazury oraz gresu

Układanie gresu i płytek ceramicznych
32-065 Filipowice 611 małopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Glazurowe Wnętrza Jacek Kłeczek

Informacje

Opis działalności
Glazurowe Wnętrza to firma, którą założyliśmy w Filipowicach, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w remontach łazienek i kuchni. Oferujemy usługi z zakresu glazurnictwa i białego montażu. Działamy pod kierownictwem Jacka Kłeczka. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Glazurowe Wnętrza chcemy zagwarantować naszym Klientom fachowe doradztwo podczas aranżowania ich wymarzonej łazienki, czy kuchni. Uczestniczymy w projektowaniu, analizujemy dostarczone nam rysunki, po to, aby dobrać odpowiednią technikę montażu, a także maszyny i materiały. Zajmujemy się układaniem płytek ceramicznych takich jak glazura, gres, terakota, czy inne ozdoby z tworzyw sztucznych.

Płytki glazurnicze są wykonane z ceramiki i pokryte szkliwem. Ich główne zalety to lekkość, dosyć spora absorpcja wilgoci, odporność na środki chemiczne i nasiąkanie. Gres natomiast jest dodatkowo bardzo solidnym tworzywem, który nie tylko doskonale odrzuca parę wodną, ale również niestraszne mu różnego rodzaju urazy mechaniczne.

Do naszych usług należy realizacja każdego powierzonego nam projektu. W ofercie znajduje się między innymi:
- transport materiałów do mieszkania Klienta,
- przygotowanie podłoża do kładzenia płytek,
- gipsowanie,
- szpachlowanie,
- usuwanie starych powierzchni malarskich i oklein,
- przycinanie płytek,
- układanie płytek w określone wzory,
- wykonywanie spoin między płytkami,
- montaż cokołów z płytek,
- okładanie płytkami kolumn i filarów,
- montaż obudowy na wannę.

Zajmujemy się remontem łazienki również w kwestii białego montażu. Instalujemy wszystkie urządzenia sanitarne, takie jak wanna, prysznic, toaleta, czy umywalka. Pomagamy podłączyć armaturę sanitarną, czy drobne elementy wykończeniowe takie jak mydelniczki, wieszaki, suszarki itp.

Zapraszamy do kontaktu, posiadamy bardzo krótkie terminy - firma Glazurowe Wnętrza z Filipowic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
O
OtokarBal
Świetna ekipa, która na czas zakończyła prace. Panowie zajęli się wszystkim, od kupna materiałów, po transport i wykonanie. Kompleksowa usługa.
K
Kinga
Mają talent do układania pięknych wzorów z płytek. Bez problemu wykonali nasz projekt. Zajęli się transportem wszystkich materiałów.
C
Cepenu116
Ekipa jest słowa i terminowa. Uwinęli się na czas, a pomimo szybkiej pracy płytki ułożyli bardzo starannie.
M
Mateusz
Na pewno znają się na remontach łazienek. Zadbali o usunięcie starych płytek, klejów i kurzu. Płytki układali bardzo precyzyjnie. Pomogli nam w wyborze zapraw i klejów. Polecam.
D
Dax09
Firma zajęła się wykończeniem naszej łazienki. Terminowo skończyli robotę. Płytki ułożyli poprawnie i estetycznie. Zapewnili także biały montaż. Podłączyli armaturę i pomogli założyć lustro oraz inne drobne detale. Jestem zadowolony.
J
Jan
Nie polecam niesłowny
R
Renia
Polecam ich, ponieważ wykonali remont mojej łazienki i wszystko zrobili bardzo fachowo. Płytki są ułożone we wzór dokładnie taki, jaki sobie zaplanowałam. Razem z mężem dokładnie sprawdziliśmy każdy kąt i widzimy, że wszystkie urządzenia oraz instalacje są zamontowane porządnie.