Amstal Obróbka metali, laserowe cięcie i numeryczne gięcie blach

Laserowe cięcie i numeryczne gięcie blach

Obróbka metali
ul. Dębowa 4, 32-085 Modlnica małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 419 25 57
Amstal Obróbka metali, laserowe cięcie i numeryczne gięcie blach

Informacje

Opis działalności
Amstal to przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metali oraz laserowym cięciem blach. Właścicielem firmy jest Maciej Jóźkiewicz. Swój zakład prowadzi w Modlnicy w województwie małopolskim. Firma świadczy swoje usługi już od 2000 roku.
Produkty i usługi
Nowoczesne technologie wykorzystywane przez Amstal pozwalają na dowolne manipulacje i obróbki metali. Zakład zainwestował w sprzęt pozwalający na realizacje zadań precyzyjnie. Park maszynowy firmy obejmuje między innymi wycinarki wodne, wycinarki laserowe, a także prasy krawędziowe oraz frezarki. Automatyzacja urządzeń gwarantuje szybkie wykonanie usług z zakresu laserowego cięcia lub numerycznego gięcia blach.

Stanowiska spawalnicze pozwalają dokładnie i niezauważalnie zespoić elementy. Odpowiednie ustawienie maszyn umożliwia wykonanie wielu zleceń, z zachowaniem staranności każdego z nich. Oferta firmy Amstal to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które zajmują się sprzedażą podzespołów. Firma na Państwa prośbę wykona cięcie strumieniem wody. Tą metodą uzyskają Państwo precyzyjnie przycięte materiały ceramiczne lub tworzywa sztuczne.

Co więcej, przedsiębiorstwo w swojej ofercie proponuje Państwu realizację takich zadań jak:

- cięcie laserowe,
- gięcie blach,
- frezowanie CNC,
- toczenie CNC,
- elektrodrążenie,
- spawanie.

Dla fachowców nie stanowi problemu obróbka aluminium. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej zakładu. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje dotyczące obróbki metalu. Na stronie znajdują się również przykładowe prezentacje gięcia blach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia siedziby przedsiębiorstwa w Giebułtowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cnc,
tig,
mig,