Hart-kop Rafał Przysiężniak

Zakładanie ogrodów oraz pielęgnowanie terenów zielonych

ul. Nad Dłubnią 94, 32-095 Iwanowice Dworskie małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 741 235
Hart-kop Rafał Przysiężniak

Informacje

Opis działalności
Firma Hart-Kop, której właścicielem jest Rafał Przysiężniak oferuje usługi budowlane i wyburzeniowe . Zajmuje się także zakładaniem ogrodów. Ma swoją siedzibę w Iwanowicach Dworskich, zaś działalność rozpoczęła w 2009 roku.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Hart-Kop z Iwanowic Dworskich są usługi ogólnobudowlane oraz wyburzenia rozbiórki. Do jej zadań należy m.in. wykonywanie wykopów oraz niwelacji terenu. Na przestrzeni lat poszerzyła swoją działalność o usługi ogrodnicze i brukarskie. Doświadczenie nabyte przy realizacji różnego typu zleceń zaowocowało szerokim gronem zadowolonych klientów.

Oferta Hart-Kop obejmuje:
- projektowanie ogrodów,
- aranżacje,
- pielęgnacja ogrodów.
- układanie kostki brukowej,
- utwardzanie terenu,
- podbijanie fundamentów,

Pracownicy firmy z pełnym profesjonalizmem podejmą się wszelkich prac ziemnych, rozbiórkowych i ogrodniczych. Ich wysokie kwalifikacje oraz szereg uprawnień pozwala na realizację każdego projektu. Dostosowują się do potrzeb oraz oczekiwań klientów – doradzają najlepsze rozwiązania do ogrodu, a także oferują wsparcie techniczne. Nowoczesny sprzęt i maszyny budowlane pozwalają na terminowe i solidne wykonanie prac.

Więcej informacji znajdą Państwo pod numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń