Fenikselektro Tomasz Miłek

Kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych

Elektroinstalatorstwo
32-084 Kleszczów 15 małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fenikselektro Tomasz Miłek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Tomasz Miłek. Jestem właścicielem firmy Fenikselektro, której siedziba zlokalizowana jest w Kleszczowie, na terenie województwa małopolskiego. Zajmuję się przede wszystkim tworzeniem instalacji elektrycznych oraz alarmowych. Zapraszam do kontaktu.
Produkty i usługi
W firmie Fenikselektro świadczę głównie usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz późniejszego montażu profesjonalnych instalacji elektrycznych czy alarmowych w mieszkaniach, oraz firmach moich Klientów. Jestem elektrykiem z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Działam w ramach własnej działalności już od kilku lat.

Wykonuję takie usługi jak między innymi:

- instalacje elektryczne w mieszkaniach,
- podtynkowe instalacje,
- wymiana instalacji elektrycznych,
- instalacje gniazd wtykowych,
- linie kablowe niskiego napięcia,
- montaż oświetlenia.

W zakres wykonywanych przeze mnie zadań wchodzi również tworzenie instalacji odgromowych czy niskiego napięcia. Dodatkowo projektuję instalacje oświetleniowe, domofonowe i alarmowe. Dzięki temu będą się Państwo mogli cieszyć komfortowym i przede wszystkim bezpiecznym przebywaniem na własnej posesji.

Co więcej, w swojej firmie zatrudniam wykwalifikowanych elektryków, którzy działają w branży od wielu lat. Dzięki temu posiadają obszerną wiedzę z zakresu elektryki i stosują się do obowiązujących przepisów BHP. Wszystkie prace przeprowadzają w sposób bezpieczny i terminowy.

Zachęcam do podjęcia współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń