Promerol S.A.

Wykonujemy konstrukcje stalowe o małych i dużych gabarytach

Konstrukcje stalowe
32-060 Kryspinów 1 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 280 73 24
Adres korespondencyjny
32-060 Kryspinów 1 małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Posiadamy zakład wykonawstwa konstrukcji stalowych o małych i dużych gabarytach ze śrutownią oraz lakiernią. Dostarczamy wykonane konstrukcje na plac budowy wraz z montażem oraz prowadzimy roboty jako generalny wykonawca inwestycji pod klucz lub w innych układach organizacyjnych.

Oferta naszej firmy to między innymi:

- prefabrykacja konstrukcji stalowych i stóp fundamentalnych,
- budowa hal na bazie konstrukcji stalowych,
- budowa sieci wodociągowych,
- budowa sieci kanalizacyjnych.

Projektowane oraz budowane przez firmę Promerol konstrukcje stalowe znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych, halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach sportowych, centrach handlowych i targowych oraz obiektach specjalnego przeznaczenia. Dodatkowo spółka oferuje również sprzedaż paliw.

Dodatkowo w ramach kompleksowej oferty wykonane elementy są dowożone na wskazane miejsce i montowane. Mogą to być elementy mostów, wiaduktów, estakad oraz wentylacji i kominów.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu każde zlecenie wykonujemy solidnie oraz profesjonalnie. Zatrudnieni przez nas pracownicy posiadają doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zleceń.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami. Doceniając jakość naszych działań nasi Partnerzy biznesowi nawiązali z nami stałą długoletnią współpracę ceniąc sobie w naszych kontaktach bezpieczeństwo, niezawodność i terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Promerol S.A. z Liszek.
Opis działalności
PPHU Promerol działa na rynku od roku 1952, a od 1995 jako Spółka Akcyjna pod szyldem Promerol S.A. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Liszkach, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Promerol S.A. wykonuje obiekty budowlane przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe