Ani-Mar Producent Opakowań z Tektury i Kartonu

Opakowania tekturowe i kartonowe dla Twojej firmy

32-065 Krzeszowice 21 a małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 685 842
Adres korespondencyjny
32-065 Krzeszowice 21 a małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Ani-Mar jest producentem opakowań z tektury i kartonu. Świadczy także usługi drukarni offsetowej. Jej właścicielką jest Anna Niemiec, a siedziba mieści się w Krzeszowicach, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Już od 17 lat firma dostarcza swoim klientom solidne i trwałe opakowania wykonane z tektury. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu zapleczu technicznemu może zaoferować swoim odbiorcom wykonanie artykułów dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Wśród nich znajdują się między innymi:
- opakowania kaszerowane,
- opakowania fasonowe,
- opakowania klapowe,
- kratownice,
- przekładki.

Wykorzystując wysokiej jakości tekturę firma tworzy odporne na uszkodzenia mechaniczne wyroby, które doskonale sprawdzą się przy transporcie różnego typu produktów.

Ani-Mar dystrybuuje również inne artykuły do pakowania i bezpiecznego transportu, jak folie strech, folie bąbelkowe, taśmy, pianki poliuretanowe.

Ponadto firma wykonuje usługi drukarni offsetowej, proponując swoim klientom zaprojektowanie, przygotowanie matryc, wydruk oraz sztancowanie do formatu B1.

Ani-Mar dysponuje własnym transportem do 9 euro-palet. Dlatego tez zamówione produkty mogą szybko i bezpośrednio trafić do odbiorcy.

Szczegóły oferty można poznać podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń