Firma Handlowo-Usługowa Instalterm Artur Życki

Technika grzewcza i sanitarna

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Kościuszki 48, 32-065 Krzeszowice małopolskie
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Firma Handlowo-Usługowa Instalterm Artur Życki

Informacje

Opis działalności
Firma Instalterm, którą prowadzi Artur Życki, istnieje na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Krzeszowicach, na terenie województwa małopolskiego. Zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Instalterm to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w handlu i usługach w zakresie systemów instalacyjnych oraz grzewczych. Od 2005 roku ma też w ofercie wysokiej klasy materiały budowlane, a także kompleksowe wyposażenie łazienek. Dysponuje centrum grzewczo-badawczym z powierzchnią magazynową, bogatą flotą pojazdów i niezbędnymi narzędziami, co gwarantuje sprawną oraz solidną realizację zleceń.

Instalterm obsługuje:
- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje gazowe,
- instalacje solarne,
- instalacje centralnego odkurzania,
- instalacje klimatyzacji oraz wentylacji,
- instalacje pod kominek z płaszczem wodnym,
- przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne.

Ponadto klienci mogą liczyć na pełny serwis i przegląd instalacji, nadzór oraz przegląd kotłowni, czy pomiary analizy spalin. Warto dodać, że serwisowanie zwiększa żywotność urządzeń i zapewnia poczucie bezpieczeństwa jego użytkownikom.

Oferta Instalterm obejmuje również urządzenia związane z techniką grzewczą. Są to niezawodne kotły gazowe, węglowe, olejowe, elektryczne bądź na pellet, a także grzejniki, pompy ciepła i termokominki.

Ponadto asortyment obejmuje wyposażenie łazienek, począwszy od wanien, brodzików, kabin prysznicowych, muszli toaletowych, po umywalki oraz bidety. Firma służy fachowym doradztwem w doborze produktów.

Dopełnienie oferty stanowi bogaty asortyment materiałów dla budownictwa pochodzących od znanych i cenionych producentów. Firma ma w sprzedaży tynki, styropian, wełnę mineralną, farby, okna, drzwi, płytki, narzędzia, chemię budowlaną i wiele innych.

Firma Instalterm w Krzeszowicach zachęca do skorzystania z oferty. W razie pytań prosi o kontakt.
Marki i specjalizacje
Partnerzy firmy: Viesmann, Kermi, Taurus, Sempre, Master, Tekla, Tartak Olczyk, Auer, Klimosz, EnixGeberit, Instal Projekt, Zehnder, Stelrad, Arco, Tucai, Saunier DuvalLG, Daikin, Kospel, Hewalex oraz inni
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jarosław
Sprawnie wykonali dla nas instalację centralnego ogrzewania. Działa bezawaryjnie. Dziękujemy i polecamy.